Подробно
Як вродить жито, то й будемо житиУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 23-08-2011 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 19 серпня 2011 року на свято обжинків до Межирича Канівського району, яке відзначалося в рамках святкування 20-ї річниці Незалежності України, приїхали усі, завдяки кому Канівська земля забезпечена хлібом на столі: представники фермерських господарств, прості трудівники полів, місцеві жителі, гості з інших районів. Фермерські господарства ПСП “Пономар”, СТОВ Агрокомплекс “Степанецьке”, ЗАТ “Гладківщанське ХПП” підготували столи достатку. Свої вироби презентували також підприємства ТМ “Верес”, ТМ “Наша Ряба”, “Клуб сиру”, а випічку –Парасковя Газарян, мед – мешканці Межирича Сергій Соболєв та Михайло Савченко, овочі – Ніна Півень, СТОВ “Артанія” запропонувала організаторам та гостям свята на вибір сорти вирощеного винограду. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Як вродить жито, то й будемо жити"