Подробно
«Єднаймося й шануймося, родино, під прапором Державним України!»Украина, Черкассы и область | Местные новости | 19-08-2011 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Під таким девізом 18 серпня в селі Мошни Черкаського району відбулися святкові урочистості з нагоди 20-ї річниці незалежності України. В урочистостях взяв участь заступник голови Черкаської облдержадміністрації Євген Влізло, заступник голови Черкаської обласної ради Василь Касян, народний депутат України Сергій Терещук, керівники Черкаської райдержадміністрації та районної ради, члени колегії, голови депутатських фракцій райради, сільські голови, керівники сільськогосподарських та промислових підприємств, працівники виробничої та соціальної сфери, жителі району. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "«Єднаймося й шануймося, родино, під прапором Державним України!»"