![Керівники області побували на відкритті Національного Сорочинського ярмарку-2011](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/484.jpg)
17 серпня заступник голови облдержадміністрації Юрій Тимошенко разом з головою обласної ради Валерієм Черняком відвідали Національний Сорочинський ярмарок в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.
Керівники області з великим зацікавленням знайомилися з організацією наймасштабнішого в Україні виставково- універсального проекту, на якому представлено широку гаму різноманітної продукції – від сільськогосподарської техніки та автомобілів до товарів народного вжитку та продуктів харчування.
Офіційне відкриття заходу відбулося за участі голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовіченка, голови обласної ради Івана Момота, головного консультанта-інспектора відділу центральних та північних регіонів Управління з питань регіональної політики Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України О.Шепетіна, керівника проекту «Сорочинський ярмарок» Світлани Свищевої, голів окремих облдержадміністрацій та обласних рад, близько 40 дипломатів з 16 країн світу, представників Української Асоціації районних та обласних рад. По завершенню офіційної частини відбулося відкриття фестивалів фольклорних колективів України та театралізоване дійство «Сміємося разом з Гоголем», Свято Полтавської галушки. Гості та учасники ярмарку взяли участь у майстер-класах із приготування українського козацького кулішу, лозоплетіння, виготовлення ляльок-мотанок, оберегів тощо.
Ділячись особистими враженнями від відвідин оспіваного видатним письменником Миколою Гоголем Сорочинського ярмарку, заступник голови облдержадміністрації Юрій Тимошенко зауважив:
– Таке дійство не може нікого залишити байдужим, адже тут представлена практично вся Україна. Нинішній Сорочинський ярмарок проходить у рік, особливий для нашої держави, адже невдовзі ми відзначатимемо 20-річчя її Незалежності. Не дарма сюди щороку приїздить стільки люду. Повсюди відчувається піднесений настрій, приємно бачити навкруги усміхнені обличчя. Це такий заряд здорового оптимізму та патріотизму, якого кожному, думаю, вистачить на цілий рік. Радує те, наскільки різноманітна та багата наша Україна, як шануються та примножуються народні традиції та звичаї. І звісно ж, нам з головою обласної ради Валерієм Петровичем Черняком було цікаво ознайомитися з організацією такого масштабного проекту.
Не приховував позитивних емоцій і голова обласної ради Валерій Черняк, наголосивши, що представлений на Сорочинському ярмарку потенціал є наочним свідченням того, що у Полтавщини, всієї України є гарні перспективи на майбутнє.
Керівники області поділилися, що Черкащина також збирається ярмаркувати до Дня Незалежності – у Каневі.
Управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Керівники області побували на відкритті Національного Сорочинського ярмарку-2011"