![Євген Влізло провів особистий прийом жителів села Яснозір’я](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/471.jpg)
Особистий прийом жителів села Яснозір’я Черкаського району куратором району, заступником голови облдержадміністрації Євгеном Влізло пройшов у атмосфері відкритого спілкування, довіри селян до влади. На прийом до заступника губернатора прийшли пенсіонери, а також знатні люди, керівники підприємств різних форм власності.
Щирою і відвертою була розмова Євгена Мироновича з кавалером трьох орденів Трудової Слави Ганною Тараненко. У недалекому минулому відома на всю країну доярка, депутат Верховної Ради СРСР, Ганна Іванівна і сьогодні небайдужа до проблем розвитку рідного села. Розповідаючи про позитивні зрушення у соціальній та економічній сферах, від імені громади вона подякувала куратору району за сприяння у вирішенні багатьох питань.
Її позицію підтримала сільський голова Яснозір’я Лідія Поповиченко, яка зазначила, що завдяки підтримці обласної та районної влади, а також співфінансуванню з обласного, районного і сільського бюджетів програма соціально-економічного розвитку населеного пункту реалізується навіть швидше, ніж планувалося. Уже в нинішньому році освітлено понад 3 кілометри сільських вулиць, встановлено 25 ліхтарів. Проведено ямковий ремонт 5 кілометрів доріг, реконструйовано 800 метрів вулиці 8 Березня. Для зручності мешканців зведено три сучасні зупинки. У будинку культури проведено капітальний ремонт обрядової зали та бібліотеки. Нового вигляду набули загальноосвітня школа і дитсадок, придбано обладнання для медичного закладу, де створено кімнату для інвалідів. У школу прийшли мультимедійні технології, встановлено інтерактивну дошку.
Своїми планами і міркуваннями поділилися з Євгеном Влізло керівники сільських закладів соціального призначення. Директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зоя Шаповал звернулася до представника обласної влади з проханням посприяти у забезпеченні «Шкільним автобусом» та у будівництві ігрового майданчика для молодших школярів. Окремі питання покращення матеріально-технічної бази закладів порушили керівники дитячого навчального закладу та будинку культури. Спільно з директором Яснозірської філії СТОВ імені Шевченка Олександром Кротом обговорені питання соціального партнерства на благо розвитку села.
Про наболілі проблеми пошуку правди говорили люди похилого віку, яким навіть статус «дітей війни» не дає змогу отримати належні пільги. Їхні справи ось уже кілька місяців перебувають у судах різних інстанцій, а до виплат та компенсацій справа не доходить. Євген Миронович пообіцяв сприяти стареньким людям у вирішенні цієї проблеми, адже ходити по інстанціях їм уже не під силу. З непростою житловою бідою прийшла за порадою і допомогою Галина Герасименко, вирішення питання якої куратор району взяв під особливий контроль.
Більшість порушених на особистому прийомі питань вирішувалися невідкладно, на місці, спільно з головою Черкаської райдержадміністрації Михайлом Скляровим та керівниками відповідних структур. Ті, що потребували додаткового вивчення, поставлені на контроль.
Підсумовуючи результати спілкування із жителями Яснозір’я, Євген Влізло відзначив, що проблеми мешканців Черкаського району йому близькі й небайдужі. Адже саме у цьому районі він розпочав свій трудовий шлях у Шевченковому краї, працюючи на посаді голови райдержадміністрації. Чимало ініціатив владної команди вже реалізовані, на часі – нові завдання і напрямки. Заступник голови облдержадміністрації запевнив, що завдяки тісній співпраці, обласна і районна влада допоможе вирішити як складні питання соціального та економічного розвитку населеного пункту, так і допомогти розв’язати окремо взяті негаразди людей.
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
та у справах преси та інформації
Черкаської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Євген Влізло провів особистий прийом жителів села Яснозір’я"