![Олександр Вілкул відкрив сучасний спортивний комплекс у Кривому Розі](http://www.adm.dp.ua/OBLADM/Obldp.nsf/(docweb)/EDC29936B4846DF8C22578E4002AB256/$FILE/P114074nn0.jpg)
Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул відкрив сучасний спортивний комплекс у Тернівському районі міста Кривий Ріг. Комплекс складається з двох відкритих басейнів спортивної зони та зони відпочинку.
Реконструкція спорткомплексу була проведена в рамках губернаторської програми соціального партнерства між обласною владою й ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат». Вартість реконструкції склала 3,1 млн гривень.
Участь в урочистому відкритті спорткомплексу взяли виконувач обов’язків Криворізького міського голови Сергій Маляренко, генеральний директор ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» Андрій Шпилька та голова Тернівської районної в місті Кривому Розі ради Володимир Терьохін.
Спортивний комплекс складається з двох басейнів – 50-ти метрового для дорослих і 6-ти метрового для дітей, а також спортивної зони та зони відпочинку. Плавальний басейн спорткомплексу відповідає олімпійським стандартам і не має аналогів в Дніпропетровській області. Басейн оснащений високотехнологічним покриттям DIE-hard, що підтримує необхідний температурний режим. Спортивна зона басейну складається з комплексу сучасних тренажерів, спортивного майданчика й душових кабін. Зона для відпочинку обладнана шезлонгами й парасольками та оформлена в стилі приморського пляжу.
Спортивно-оздоровчий комплекс призначений для сімейного відпочинку мешканців Кривого Рогу, працівників Північного ГЗК, для проведення спортивних заходів, у тому числі професійних турнірів з водних видів спорту. Реконструкція комплексу здійснювалася протягом двох місяців у рамках губернаторської програми соціального партнерства між обласною владою й бізнесом. У даному разі – з ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат».
«Реалізація масштабних проектів у рамках ініційованої губернатором Олександром Вілкулом програми соціального партнерства обласної влади й бізнесу для Північного ГЗК є одним з найважливіших напрямів діяльності. Ми розглядаємо соціальні інвестиції як реальний внесок підприємства в підвищення якості життя працівників комбінату та жителів Кривбасу», – наголосив генеральний директор ВАТ «Північний ГЗК» Андрій Шпилька.
«Як губернатор Дніпропетровщини я пишаюся тим, що передовий досвід інвестицій у важливі соціальні проекти, який ось вже декілька років демонструє Північний ГЗК, переймають і активно впроваджують провідні промислові підприємства Кривого Рогу і всього нашого регіону. Тепер це стало невід'ємною частиною політичної й корпоративної культури Дніпропетровщини. Це приклад європейського підходу й високої відповідальності влади й бізнесу перед жителями нашого регіону. Адже у влади й у бізнесу одна мета – розвиток і процвітання рідного міста і регіону. А це, у першу чергу, підвищення якості життя кожного його мешканця», – сказав Олександр Вілкул.
Губернатор висловив переконання, що на базі щойно відкритого спорткомплексу Кривий Ріг виховає й виростить не один десяток майбутніх чемпіонів України, Європи та світу, які примножать спортивну славу Кривбасу й Дніпропетровщини своїми перемогами.
ДОВІДКА
ПАТ «Північний ГЗК» почав упроваджувати соціальні проекти з часів, коли підприємство очолював Олександр Вілкул.
Перший масштабний соціальний проект «Місто без околиць» був реалізований 2007 року. Зокрема, у його рамках була проведена реконструкція мікрорайону «Даманський». Обсяг інвестицій склав 10 млн грн. За ці кошти були реконструйовані дороги мікрорайону, площа перед Палацом культури, облаштовані зупиночні комплекси, встановлені дитячі та спортивні майданчики, повністю відновлене вуличне освітлення, а Палац культури Північного ГЗК став найкращим в області. Перед ним було відкрито унікальний Музей гірничої техніки просто неба.
Торік у рамках соціального партнерства за кошти Північного ГЗК встановлено пам'ятний знак на честь 66-річчя визволення України на площі 30-річчя Перемоги в Кривому Розі. Цьогоріч виконано благоустрій фонтана на площі Радянській. Найближчим часом буде впорядковано сквер біля Вічного вогню на площі Петлякова. Крім того, за кошти підприємства постійно виконуються ремонти в школах, лікарнях і закладах культури Тернівського району Кривого Рогу.
ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат»
– одне з найбільших гірничодобувних підприємств Європи із закінченим циклом підготовки сировини для металургійної промисловості: залізорудного концентрату і окатишів. Річна виробнича потужність комбінату на сьогодні становить близько 14,5 млн тонн залізорудного концентрату й понад 11 млн тонн котунів. ПівнГЗК входить до гірничорудного дивізіону
Групи Метінвест.
Метінвест
є вертикально інтегрованою гірничодобувною компанією, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції з сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США, і має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків. Основними акціонерами Метінвест є Група СКМ (71,25%) і Смарт-Холдинг (23,75%), які спільно управляють Компанією.
Управління преси та інформації облдержадміністрації
Источник: Дніпропетровська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Олександр Вілкул відкрив сучасний спортивний комплекс у Кривому Розі"