Подробно
Приймальні комісії вітчизняних вишів підбивають перші підсумки вступної кампанії -2011Украина, Днепропетровск и область | Местные новости | 05-08-2011 16:29 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
За крок до фінішу! Дефіцит на студентів головна цьогорічна особливість. Деяким закладам взагалі світять порожні парти. Експерти твердять все тому, що попит не відповідає пропозиції. На 600 тисяч студентських місць лише 192 тисячі абітурієнтів це найменша цифра за роки незалежності. Втім, на Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара це абсолютно не вплинуло. Принаймні за попередніми даними. Цьогоріч він увійшов у топ-10 найпопулярніших вишів серед українських вступників. Навчатись саме тут хочуть більше 15 з половиною тисяч абітурієнтів. На окремі спеціальності як-то правознавство, економіка та психологія конкурс сягнув від двадцяти до тридцяти чоловік на місце! Хоча вибір цьогорічних вступників оригінальним не назвеш, в приймальній комісії стверджують результатами задоволені. І ось перші щасливчики, яких вже рекомендовано до навчання. Анжеліка приймає привітання подруг. Каже: попри конкурс 32 чоловіки на місце до мрії стати психологом таки наблизилась. Втім, для деяких факультетів першокурсник нині в дефіциті. Рекордна мала кількість нинішніх випускників пішла, наприклад, на технічні спеціальності ДНУ. Не менше хвилюються і абітурієнти, які буквально атакують стенди з довжелезними списками. Загальний конкурс по університету цьогоріч склав близько 20-ти чоловік на місце. А претендентів на бюджетні місця на 256 осіб більше ніж самих виділених місць. Утім, напружуватись довелось не всім вступникам. Не відчули дефіцит і у Національному гірничому університеті. Один з найпопулярніших технічних вишів Дніпропетровська цьогоріч обрали вдвічі більше бажаючих навчатись на денному відділенні. У кризовий на вступника рік сюди подали заяви близько 10-ти тисяч абітурієнтів. Є серед них і рекордсмени два вступники з найвищими з можливих балів 800 та 810. Ректор Геннадій Півняк стверджує результат закономірний, адже йому передувала чітко спланована «рекламна» кампанія. Інформацію про виш доносили чи не до кожної школи. Потрапити до цього списку щасливчиків хоче і Надія. Дівчина каже попри вдвічі меншу, ніж торік, кількість одинадцятикласників вступати було не так вже й просто. Серед цьогорічних новинок електронний вступ. Втім, і викладачі, і вступники до нього поставились скептично. Щодо ж до наявності порушень та недоліків вступної кампанії говорити ще зарано. Лише завтра зранку зявляться остаточні дані про зарахування першої хвилі вступників. 10 серпня розподілять бюджетні місця. А далі чекаємо висновків незалежних спостерігачів. Єдине, що вже зрозуміло, невідповідність попиту пропозиції. Тож порожні аудиторії цьогоріч світять більш, ніж 20-ти українським вишам. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Приймальні комісії вітчизняних вишів підбивають перші підсумки вступної кампанії -2011"