Під керівництвом Донецького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» відбулося друге засідання координаційної ради з розвитку фізичної культури і спорту за місцем проживання громадян.
Розглядалися наступні питання:
1. Про створення фізкультурно-оздоровчих клубів центрів фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
2. Про досвід роботи розвитку фізичної культури і спорту за місцем проживання громадян, матеріально-технічне забезпечення спортивних споруд, організація, підготовка та проведення спортивно-масових заходів за місцем проживання громадян у м.м. Артемівськ, Димитров, Маріуполь.
3. Про підведення підсумків Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх - спільна турбота» в Донецькій області.
4. Нагородження співробітників центрів фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за зайняте 1 місце в рейтингу Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за 2010 рік серед обласних центрів України.
По першому і третьому питань виступив директор Донецького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Найденко А.М.. У доповіді говорилося про доцільність створення фізкультурно-оздоровчих клубів центрів «Спорт для всіх», проведено аналіз роботи з даного питання в містах і районах Донецької області.
З другого питання виступили Муравйов О. В. - начальник управління з питань фізичної культури та спорту м. Маріуполя, Абакумов О. С. - директор Артемівського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» і Вишняков А. В. - голова комітету з фізичної культури та спорту м. Димитров .
Позитивним прикладом по роботі за місцем проживання опинилось м. Маріуполь, в якому створені й успішно діють 61 комітет самоорганізації населення (КСС). Вони охоплюють все місто - від центру до периферії, від передмістя - до селищ. Залучення КСС до спортивних заходів - це гарантія поширення спорту рівномірно по всій території міста. Щоб спортивне життя на територіях КСС не вщухала круглий рік вирішено проводити щорічну спартакіаду по 5-6 доступних (народних) видів спорту.
В даний час розробляється проект "Положення" про спартакіади органів місцевого самоврядування на 2012 рік. Також, в місті відроджується робота прибудинкових агітплощадок, намічено зробити їх центром агітаційної роботи, місцем зустрічей городян з керівниками комунальних, лікувальних, житлових, культурних, спортивних та інших установ, місцем отримання інформації та обміну думок.
В Артемівську також відзначено ряд позитивних тенденцій. Так, Артемівський центр "Спорт для всіх" співпрацює з відділом освіти міської ради. Спортивно-оздоровчі клуби загальноосвітніх шкіл, по суті, є центром спортивного руху мікрорайонів. Для організації та проведення клубної роботи на базах загальноосвітніх шкіл прийняті на роботу в центр "Спорт для всіх" 15 фахівців. Фахівці в загальноосвітніх школах проводять Спартакіади шкіл, "Дні здоров'я", "Дні мікрорайонів", різні просвітницькі заходи організовують систематичні заняття для дорослого населення прилеглих до шкіл мікрорайонів, організують систематичні заняття тренувальних груп працівників промислових підприємств і організацій, розташованих поруч із загальноосвітніми школами на платній основі.
На літній період приймаються 6 фахівців "Центру" на 0,5 ставки для роботи в кімнатах школярів "Гвоздика", "Бригантина", "Дружба", "Усмішка" та на спортивних майданчиках за місцем проживання, розташованих в різних мікрорайонах міста.
І останнім, найприємнішим моментом засідання ради, було нагородження співробітників центрів «Спорт для всіх» почесними грамотами управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації за зайняте I місце в рейтингу Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за 2010 рік серед обласних центрів Україна, високий професіоналізм та відданість справі.
За інформацією управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "«Спорт для всіх»"