Голова Донецької облдержадміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ очолив засідання колегії облдержадміністрації. Розширена зустріч керівників міст і районів присвячена питанням місцевих бюджетів міст області, законодавства про працю та проекту регіональної програми оздоровлення басейну р. Сіверський Донець.
На засіданні колегії були присутні заступник голови Донецької обласної ради Ігор КОВАЛЬ, Донецький міський голова Олександр ЛУК’ЯНЧЕНКО, в.о. заступників голови Донецької облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій і міст області тощо.
Відкриваючи засідання Андрій ШИШАЦЬКИЙ зосередився на наступному: «Вчора я був на засіданні Кабінету Міністрів, де обговорювалися підсумки соціально-економічного розвитку країни у першому півріччі 2011 року.
Прем’єр-міністр Микола Азаров визначив основний підсумок: країна вийшла з кризи, фінансова ситуація стабільна, держава створила міцний запас всіх стратегічних ресурсів: від газу до пшениці.
Завдяки стабільній політиці Президента і Уряду Україна єдина в Європі не зменшувала, а по можливості намагалася збільшувати соціальні виплати.
Проте всі розуміють, і керівництво держави в першу чергу, що зупинятися на цьому не можна, ми лише створили основу для майбутнього зростання.
Без реформ, без наведення порядку на всіх рівнях влади ми не зможемо конвертувати позитивні тренди економіки в підвищення рівня життя людей.
І починати потрібно з себе, тому на засідання колегії сьогодні винесені питання, які переважно стосуються стану дотримання законодавства за двома напрямками основної відповідальності місцевих органів влади.
Бюджетна дисципліна, законодавство про працю та зайнятість – від цього залежить реальна якість життя у місті чи районі, рівень надання соціальних послуг і доходи громадян».
«За цими поняттями стоїть раціональне використання бюджетних коштів на першочергові потреби територіальної громади та добробут людей, їхня заробітна плата і безпека на виробництві. Останнє має виключне значення для нашого промислового регіону.
Виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України – це питання, яке я ще окремо прокоментую, зараз скажу тільки одне.
Акти і доручення вищого керівництва держави – це механізм впровадження державної політики, в першу чергу, реформ.
Невиконання цих доручень і документів я вважатиму за саботаж і в межах наданих мені повноважень буду вживати адекватні заходи стосовно чиновників, які гальмують процеси.
Я переконливо прошу керівників міст і районів брати собі на замітку всі проблемні питання і зауваження, які сьогодні будуть поставлені.
Протягом наступного місяця я особисто спитаю кожного з вас, що зроблено для усунення подібних проблем на вашій території» - додав керівник Донецької області.
На порядку денному розглядаються наступні питання:
1. Про результати ревізій виконання місцевих бюджетів міст Докучаєвськ, Вугледар, Добропілля і Ясинуватського, Олександрівського районів Донецької області (начальник контрольно-ревізійного управління в Донецькій області Олександр ЖАДАН);
2. Про стан дотримання законодавства про роботу, зайнятість, охорону роботи на підприємствах, установах і організаціях (начальник Територіальної державної інспекції праці - Головний державний інспектор роботи в Донецькій області Марія ГУРТОВА, заступник начальника Територіального управління Держгірпромнагляду по Донецькій області Юрій СКРИПНІК, директор Донецького обласного центру зайнятості Тамара КОЗЕНКО);
3. Про стан виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України за перше півріччя 2011 року (начальник відділу контролю облдержадміністрації Інна МІХНО);
4. Про проект регіональної програми оздоровлення басейну р. Сіверський Донець до 2015 року (начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області Сергій ТРЕТЬЯКОВ).
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Колегія Донецької облдержадміністрації"