За І півріччя 2011 року від мешканців Донецької області та через органи влади вищого рівня надійшло 318 звернень, з них 300 – письмові звернення, з яких безпосередньо до головного управління надійшло 77 звернень, на особистий прийом звернулись 18 громадян.
Кількість звернень, що надійшли до головного управління через органи влади вищого рівня проти минулого року збільшилась на 13,2 %, або на 26 і склала 223 звернення. Питома вага цих звернень залишається високою та складає 70,1 %.
Протягом І півріччя 2011 року надходження колективних звернень збільшилось на 12 і склало 58 звернень, або 18,0 % від загальної кількості звернень.
Кількість повторних звернень проти відповідного періоду минулого року зменшилась втричі і склала 14 звернень, або 4,4 % від загальної кількості звернень.
За вказаний період до головного управління надійшло 101 звернення від найменш соціально захищених категорій громадян. у т.ч.:
- від інвалідів, ветеранів праці, інших пенсіонерів – 66 звернень, або 20,8% від загальної кількості;
- від інвалідів ВВВ – 17 звернень, або 5,3 %;
- від учасників війни та бойових дій – 11 звернень, або 3,5 %;
- від багатодітних сімей, одиноких матерів та Матерів-героїнь – 7 звернень, або 2,2 % від загальної кількості звернень.
Питома вага звернень від цих категорій громадян за І півріччя 2011 року склала 31,8 % від загальної кількості, що на 14,4 % менше минулорічного показника (46,2%).
За І півріччя 2011 року керівництвом головного управління проведено 133 особистих прийома громадян та 22 “Прямі лінії” телефонного зв’язку з населенням. Особисті прийоми громадян проводились щоденно за затвердженим графіком. В головному управлінні щодня функціонує “Телефон довіри”. Проведено 6 засідань комісії з питань розгляду звернень громадян, на яких було розглянуто 2 звернення громадян. За результатами проведення “Днів контролю” було розглянуто 7 звернень, порушень з боку виконавців виявлено не було.
Проблеми, які порушуються в зверненнях розглядаються на засіданнях комісії головного управління з питань розгляду звернень громадян, а також є об’єктом перевірки при проведенні “Днів контролю” з виїздом на місце.
Основними заходами щодо створення системної роботи зі зверненнями громадян в головному управлінні є:
- розгляд стану роботи зі зверненнями та організації особистого прийому громадян на апаратних нарадах головного управління та засіданнях комісії з питань розгляду звернень громадян;
- вивчення обставин, викладених у зверненні безпосередньо на місці та комісійно;
- встановлення контролю за розглядом листів пільгових категорій громадян, повторних та колективних звернень;
- щомісячне проведення аналізу стану роботи зі зверненнями громадян спеціалістами головного управління;
- підвищення рівня виконавської дисципліни щодо додержання строків розгляду звернень громадян, їх якісного та об’єктивного розгляду;
- проведення семінарів, нарад з відповідальними працівниками.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації інформує"