![Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв провів селекторну нараду](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/360.jpg)
На нараді розглядалися питання реформування житлово-комунального господарства, стан розрахунків за спожиті носії, наповнення Пенсійного та інших соціальних фондів, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, легалізація робочих місць та виплати заробітку, стан виконання перегляду регуляторних актів.
Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв представив учасникам селекторної наради новопризначеного міністра ЖКГ Анатолія Близнюка та наголосив на завданнях, які необхідно вирішувати як міністерству, так і владі на місцях.
Андрій Клюєв також зазначив, що Уряд готується підбивати підсумки першого півріччя, і можна констатувати, що є багато позитивних зрушень. Зберігаються тенденції до стабілізації у провідних галузях економіки, фінансовому секторі, очікується поліпшення реального стану справ і у соціальній сфері. Проте, за його словами, залишаються проблемні питання, вирішення яких потребує принципово нових підходів.
Андрій Клюєв підкреслив, що проблеми, які накопичились у ЖКГ, газовому секторі та у сфері соціального забезпечення населення стримують розвиток держави, погіршують соціально-економічну ситуацію, негативно впливають на імідж керівництва центральних і місцевих органів влади.
Зокрема, він поставив завдання до кінця серпня забезпечити оснащення всіх підприємств комунальної теплоенергетики засобами обліку відпуску теплової енергії. Він також додав, що оснащення відбуватиметься за кошти самих підприємств. А у випадку, якщо це доручення не буде виконано, Національна комісія регулювання електроенергетики України буде анулювати відповідні ліцензії.
Андрій Клюєв також повідомив, що Урядом виділено 500 млн. грн. на придбання внутрібудинкових лічильників, а на наступний рік буде виділено на це ще 3-4 млрд. грн. Він доручив керівництву регіонів, Мінрегіонбуду, Мінфіну та Фонду держмайна вжити необхідних заходів для опрацювання цього питання. «Кошти вже є. Але до кінця наступного року потрібно, щоб лічильники були встановлені по всій території в усіх будинках. До того ж, вони повинні бути виключно вітчизняного виробництва”, – підкреслив урядовець.
Мінрегіонбуд має відкрити спеціальний сайт, де буде розміщено всі нормативно-правові акти, які стосуються реформи житлово-комунального господарства, щоб всі учасники цього процесу могли в зручному вигляді з ними ознайомитися.
На селекторній нараді детальному аналізу було піддано і ряд інших питань порядку денного.
Черкаська область до критичного переліку регіонів, котрі не справляються з поставленими завданнями, не потрапила. Навпаки, щодо рівня розрахунків за використаний стан, наш регіон відмічений як один з найкращих, проте до початку нового опалювального сезону необхідно стовідсотково розрахуватися з боргами.
По завершенню селекторної наради заступник голови облдержадміністрації Євген Влізло провів нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації. Євген Миронович обговорив з ними найбільш проблемні питання, котрі порушувалися на селекторній нараді. Зокрема, він наголосив на необхідності прискорити погашення заборгованості із виплати заробітної плати, стовідсотково забезпечити розрахунки за використані енергоносії, у т.ч. природний газ. Він також дав ряд конкретних доручень начальнику управління ЖКГ облдержадміністрації щодо вжиття необхідних заходів для оснащення всіх підприємств комунальної теплоенергетики засобами обліку відпуску теплової енергії. Заступник голови облдержадміністрації також наголосив на необхідності виконання завдань з наповнення Пенсійного фонду України в Черкаській області та відрахувань до інших соціальних фондів.
Управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв провів селекторну нараду"