Напередодні Святої Пасхи голова Донецької облдержадміністрації Анатолій БЛИЗНЮК звернувся до читачів свого живого журналу: «У ці дні ми всі замислюємося над тим, як ми живемо і як хочемо жити. Перед великим світлим святом очищаємо думки і душі, щоб зустріти свято Великодня з чистим і щирим серцем».
Керівник регіону підкреслив: «Озираючись на рішення, прийняті останнім часом в області, відзначаю - вони сприяють зміцненню духовності в регіоні. Це і підтримка родинних форм виховання в регіоні: нещодавно ми відкрили 23-ій дитячий будинок родинного типа. Це і пріоритетний розвиток первинної медико-санітарної допомоги, родинної медицини: організували 207 установ такого типа.
Ми відновили роботу міжрайонних медичних центрів, створили нові неонатальні центри і відділення гемодіалізу. Ми майже у 5 разів збільшили фінансування медикаментозного забезпечення хворих на амбулаторному етапі лікування, поліпшили умови перебування хворих у стаціонарах».
Він також відзначив ефективність роботи регіональних мобільних офісів соціального захисту людей і співпрацю обласної влади з Донецькою єпархією УПЦ для системної боротьби з наркоманією і алкоголізмом. Анатолій БЛИЗНЮК розповів про фінансово-організаційну підтримку, муніципальні гранти для громадських організацій, які займаються профілактикою негативних явищ і патріотичним вихованням молоді.
Звертаючись до жителів Донецької області, керівник області підкреслив: «І Ваша активна участь у наших заходах до святкування 90-ліття Г.Т. Берегового і 50-ліття космонавтики, у підготовці волонтерів до дня Перемоги свідчать про високу моральність і громадянську свідомість». «Може, комусь вдасться парадоксальним, але духовність визначається також і ставленням до навколишнього світу, і життєвою позицією, і участю в долі регіону.
Ми створили нові територій природно-заповідного фонду державного і місцевого значення, з перших днів квітня провели комплекс екологічних заходів, у тому числі, напередодні Великодніх свят - «День довкілля». Приємно, що ініціативна молодь і громадські організації допомогли і допомагають нам у цьому. То хіба це не характеризує духовність людей?! Крім того, ми і у подальшому будемо продовжувати благоустрій Донбасу разом» - відзначив Анатолій БЛИЗНЮК.
Голова Донецької облдержадміністрації звернув увагу на те, що у нас п'ятий рік поспіль діють центри фізичного виховання «Спорт для всіх», а також на те, що торік більше 300 спортсменів Донбасу стали призерами міжнародних змагань, завдяки чому більше трьохсот разів державний прапор підіймався на світовому рівні: « У цьому сенсі і міжнародна велогонка «Гран-прі», і хокейний матч 26 квітня на згадку про жертв чорнобильської катастрофи, і травневий турнір «Пальмова гілка», і змагання по кінному спорту «Донбас тур», і інші найбільші заходи – слава і гордість Донбасу. Такий збіг, що напередодні Святого Великодня в суботу виповнюється 120-років з дня народження С.С. Прокоф’єва, і 20 років, як ми заснували у с. Червоне музей його імені. А на цьому тижні, до речі, ми в черговий раз відкрили міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Прокофьевская весна».
Спілкуючись з читачами Живого Журналу, Анатолій БЛИЗНЮК зробив акцент: «Ми всі працюємо для того, щоб поліпшити якість життя. Держава йде своїм шляхом, щоб зробити життя людей комфортнішим і благополучнішим. Це конкретні справи для перетворення Донецького краю. А духовність дає потужне посилання для того, щоб кожна людина змінювалася внутрішньо. Нам потрібно все зв'язати воєдино, поєднуючи економічний і гуманітарний прогрес.
Взаєморозуміння - це неодмінна умова для того, щоб успішно робити нашу спільну справу. Донбас дає світу людей праці, таланту, інтелекту і щирої душевної доброти. Я звертаюся до Вас і говорю: я - Ваш перший помічник у добрих справах. Переконаний, ми зможемо успішно вирішити усі наріжні проблеми. Попереду – багато важливої роботи, реалізація вагомих довгострокових програм. І разом ми впораємося» - поділився з блогерами голова Донецької облдержадміністрації.
«Тож, будемо радіти світлим почуттям, що прокидаються у цей винятковий за своєю урочистістю і святістю день. Щиро бажаю Вам Божого благословення і здійснення всіх Ваших надій і благих починань!» - побажав читачам Анатолій БЛИЗНЮК.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Анатолій БЛИЗНЮК: «Взаєморозуміння - це неодмінна умова для того, щоб успішно робити нашу спільну справу»"