Подробно
Депутат Луцької міськради «відхрещується» від дружби з меромУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 18-04-2011 09:53 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Луцьк > Вести от этого источника
Депутат Луцької міськради із фракції «Батьківщина» Сергій Григоренко заперечує, що став підтримувати нинішнього мера Миколу Романюка. «Стверджувати, що я зайняв промерську позицію – це все одно, що говорити, що афганські таліби займаються благодійністю», – заявив учора, 17 квітня, Григоренко під час програми «Діалог» на телеканалі «Аверс». Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Луцьк | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Депутат Луцької міськради «відхрещується» від дружби з мером"