![Донбас - відкритий регіон](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/20431/big.jpg)
Сьогодні перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Сергій ДЕРГУНОВ зустрівся з делегацією Посольства Франції в Україні.
Іноземну делегацію представили Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Жак ФОР, радник з питань культури та співробітництва при Посольстві Франції в Україні Анн ДЮРЮФЛЕ, координатор діяльності Альянс Франсез в Україні при Посольстві Франції в Україні Елізабет дю Брей де ПОНБРІАН, виконавчий директор Альянс Франсез в м . Донецьк Седрік ГРА.
Під час зустрічі відбулося обговорення питань, пов'язаних з відкриттям приміщення Альянс Франсез та проведенням VIII фестивалю «Французька весна».
«Ми дуже раді, що VIII фестиваль «Французька весна» не оминув наш регіон. Програма з кожним роком стає все цікавішою. Я думаю, що жителі Донецька та Донецької області обов'язково візьмуть участь у всіх запланованих заходах. Такі свята, які проводить у тому числі і Посольство Франції для нашого регіону, є позитивним знаком», - сказав Сергій ДЕРГУНОВ.
Також відбулося обговорення стану і перспектив україно-французьких відносин на міжрегіональному рівні. Коментуючи дане питання, перший заступник голови облдержадміністрації зазначив: «Ми чекаємо, що в нашому реальному секторі економіки незабаром з'являться французькі компанії. І у нас буде не тільки перша ластівка «Лафарж», але і цілий ряд компаній».
Надзвичайний і Повноважний Посол сказав: «З 2009 року мені вдалося привезти до Донецької області багато французьких компаній, близько 40. 2010 рік був не настільки вдалим. Я сподіваюся, що деякі з цих компаній продовжать контакти для того, щоб досягти конкретного результату». Жак ФОР також додав: «Для того щоб розвивати не тільки економічні, але й інвестування в Україні, я подав документи до Міністерства закордонних справ України з тим, щоб відкрити консульство Франції в Донецьку».
Розвиваючи тему україно-французьких відносин на міжрегіональному рівні, Сергій ДЕРГУНОВ підкреслив: «Нас сьогодні також цікавить інвестування не тільки у важку промисловість, а й розвиток легкої промисловості. Франція є одним зі світових лідерів у цій галузі. Безумовно, нам цікаво накопичений досвід і знання французьких бізнесменів. У нас є майданчики для будівництва підприємств легкої промисловості, персонал. У зв'язку з цим ми із задоволенням розглянемо будь-які пропозиції щодо проектів, пов'язані з легкою промисловістю ».
Довідка до візиту Посла Франції в Україні Жака ФОРА
Стан зовнішньоторговельного співробітництва Донецької області з Французькою Республікою (за підсумками 2010 року)
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Донбас - відкритий регіон"