![Відбулося засіданні Регіонального комітету з економічних реформ](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/169.jpg)
31 березня голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб провів засідання Регіонального комітету з економічних реформ. Основне питання, яке розглядалося - розвиток підприємництва в області, а саме визначення ролі влади у створенні сприятливих умов для здійснення підприємницької діяльності, впровадження новітніх технологій у виробництво та просування продукції вітчизняного виробника на міжнародні ринки, вдосконалення законодавства у сфері підприємництва.
У засіданні взяли участь члени Регіонального комітету економічних реформ, начальники структурних підрозділів облдержадміністрації, заступники голів районних державних адміністрацій, міських голів міст обласного значення, керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області, організацій, установ, підприємці, представники громадських організацій та профспілок підприємців.
− Потреба у такій зустрічі назрівала давно, адже відносини держави та бізнесу є вкрай важливими для розвитку країни. Президент України Віктор Федорович Янукович чітко заявив, що необхідно здійснювати послідовні реформи, вживати конкретних заходів щодо реального прориву на шляху усунення адміністративних, регуляторних та інших перешкод, які заважають діяльності підприємців, − наголосив голова облдержадміністрації Сергій Тулуб.
Він також зазначив, що потрібно визначити реальні шляхи подальшого розвитку підприємництва в області. Становлення нового типу господарювання довело, що економічне зростання країни неможливе без формування чіткої системи взаємодії суб’єктів малого підприємництва та держави.
Так, за минулий рік в області забезпечено стійке зростання економіки і щоб підтримати та активізувати це зростання влада реалізує обласну програму «Будуємо нову Черкащину», стратегічними напрямками якої є: подолання бідності; максимальне забезпечення соціального захисту населення; модернізація економіки та створення інфраструктури, що дозволила б покращити інвестиційний клімат.
У рамках засідання голова облдержадміністрації підкреслив, що важливим елементом створення сприятливого бізнес-середовища є проведення дерегуляції підприємницької діяльності та спрощення процедури входження інвесторів в економіку області за принципом «Єдиного вікна».
− Таку діяльність доцільно б запровадити через створені бізнес-центри, бізнес-інкубатори, інформаційно-аналітичні центри. Провідну роль в розбудові такого напрямку повинна відігравати наука. Обов’язкову участь у цьому процесі повинні брати Центр науково-технічної та економічної інформації, Черкаська торгово-промислова палата, Регіональний фонд підтримки підприємництва по Черкаській області та громадські організації підприємців Черкащини, − підкреслив очільник області.
Досвідом роботи щодо створення бізнес-інкубаторів присутнім розповіли директор Донецького міського бізнес-інкубатора Роман Обідець та головний експерт офісу підтримки інтеграції України до європейського дослідного простору Максиміліан Фьодінберг.
У свою чергу, розвивати можливості Черкащини у цьому напрямку запропонувала перший проректор з питань наукової роботи Черкаського державного технологічного університету Тамара Качала, яка окреслила основні пріорітетні напрямки роботи бізнес-інкубатора в Черкасах.
Заслухавши пропозиції учасників засідання щодо розвитку бізнесу на Черкащині, голова обласної державної адміністрації наголосив на важливості налагодження постійного діалогу влади з представниками бізнесу, яка має допомогти у впровадженні інноваційних технологій та підтримати їх на шляху розбудови добробуту регіону.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Відбулося засіданні Регіонального комітету з економічних реформ"