![Сергій Тулуб: «Турбота про ветеранів – святий обов’язок кожного з нас»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/154.jpg)
25 березня голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб зустрівся із представниками ветеранських організацій області.
Під час засідання ветерани поділилися з керівником області своїми проблемами, серед яких пільгове перевезення, забезпечення ліками, медичне обслуговування. Також представники ветеранських організацій звернулися до влади з проханням посприяти будівництву Алеї Слави у м. Черкаси та реконструкції історичних пам’яток, присвячених подіям війні, по всій області.
На зустрічі також були присутні: голова обласної ради Валерій Черняк, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій.
Нагадаємо, що, високо оцінюючи заслуги ветеранів війни, праці та військової служби, Президент України Віктор Янукович оголосив 2010 рік – Роком ветерана. На Черкащині, зважаючи на необхідність посилення уваги суспільства до потреб ветеранів війни, покращення їх соціального захисту, активно долучились до його відзначення на високому рівні.
14 травня 2010 року сесією обласної ради було затверджено обласну програму з проведення Року ветерана Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років, в основу якої покладено засади державної політики в сфері соціального захисту ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни, виконання якої голова облдержадміністрації тримає на постійному контролі.
Сергій Тулуб під час зустрічі із керівниками міст та районів області неодноразово наголошував, що в цьому році опіка про ветеранів має бути кращою ніж у попередні роки.
− Ветеранів з кожним роком залишається все менше, тож сьогодні святий обов’язок кожного керівника, зробити усе можливе аби створити умови для їх гідного проживання, поліпшення їх медичного та матеріального забезпечення, − зазначив Сергій Тулуб.
Вислухавши проблеми ветеранів очільник області повідомив, що одним із головних пріоритетів реалізації програми є виплата разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.
− Протягом 2010 року у Черкаській області відповідну допомогу отримали 75 тис. 688 ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань на загальну суму 19,3 млн. грн. Державною програмою «Забезпечення житлом інвалідів 1 групи Великої Вітчизняної війни, які довготривалий термін знаходяться у черзі на отримання житла» 17 інвалідів забезпечено квартирами, а 89 було вручено ключі від автомобілів, − повідомив керівник області.
Сьогодні в області активно реалізовується програма розвитку регіону «Будуємо нову Черкащину на 2010-2015 роки», одним з найпріоритетніших завдань якої - забезпечення безкоштовними ліками, належним рівнем стаціонарного лікування ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни.
На завершення зустрічі голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб зазначив, що по всій області буде проведено рейдові перевірки перевізників згідно з правами ветеранів на пільговий проїзд в громадському транспорті. Сергій Тулуб також пообіцяв особисто посприяти у закупці слухових апаратів для ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни.
Крім того, ветерани подякували керівнику області за надану їм можливість в минулому році оздоровитись в санаторії «Ізумруд».
У свою чергу очільник області повідомив, що цього року на відпочинок і лікування ветеранів та інвалідів війни буде виділено ще 50 путівок.
Голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб також додав, що такі зустрічі варто влаштовувати частіше з метою налагодження спільної, ефективної роботи задля покращення життя ветеранів Черкащини.
Фотоновини
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Сергій Тулуб: «Турбота про ветеранів – святий обов’язок кожного з нас»"