Подробно
Під головуванням Василя Ядухи відбулося засідання колегії облдержадміністраціїУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 22-03-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() У роботі колегії взяв участь Андрій Черкасов – голова Державної інспекції України з питань праці, також були присутні заступники голови адміністрації, голова обласної ради, керівники окремих відділів апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації. Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати та підвищення її рівня визначено пріоритетними у роботі влади. Його детально обговорили минулої середи під час розширеної наради за участі голів райдержадміністрацій, районних рад, міських голів, керівників територіальних підрозділів центральних органів влади, тощо. Проведену в області роботу у цих напрямках обговорили і сьогодні, заслухавши інформацію начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлани Лукомської. «В структурі загальної заборгованості ми займаємо в Україні 2-3 місце знизу. Це говорить про те, що в нас маленькі цифри. Але аналізуючи саму структуру боргів, то 60% заборгованості припадає на підприємства-банкроти та економічно неактивні підприємства. Багато з них числяться лише на паперах, фактично ж їх не існує. Потрібно детально проаналізувати стан справ, підготувати наші пропозиції стосовно вирішення питання на найвищому рівні у Києві», - зазначив Василь Ядуха. Він особливо наголосив на питанні легалізації тіньової зайнятості та зарплат, необхідності підвищувати її рівень. « Наше завдання – забезпечити жителям області якісний рівень життя, не допустити зростання заборгованості по заробітній платі та забезпечити її стабільну виплату кожній працюючій людині», - підкреслив очільник краю. Увагу присутніх він також зосередив на необхідності розглянути питання щодо зміни арбітражних керуючих, які не проводять належної результативної роботи з виплати заборгованої заробітної плати. Також Василь Ядуха підкреслив, що в області співпраця органів влади з правоохоронними органами та судами на рівні, що залишає бажати кращого.Голова облдержадміністрації доручив своїм заступникам взяти під особливий контроль виправлення ситуації із виплатою заборгованої заробітної плати до кінця березня цього року, аби повернутися до рівня, який напрацьовано у 2010 році. Кожен з них, а також голови райдержадміністрацій і міські голови звітуватимуть під час колегії за підсумками першого кварталу. Учасники сьогоднішнього засідання колегії схвалили список осіб, рекомендованих для участі в конкурсному відборі на встановлені обсяги місць прийому до Національної академії державного управління при Президентові України з місцевих органів виконавчої влади нашої області. Також затвердили план роботи обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2011 року. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Під головуванням Василя Ядухи відбулося засідання колегії облдержадміністрації"