Подробно
Василь Ядуха: Під лежачий камінь вода не течеУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 21-03-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова облдержадміністрації привітав нового начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області. Відтепер ці обов`язки виконуватиме Олександр Адамович Зелінський. Відповідний наказ 16 березня поточного року підписав голова державної служби автомобільних доріг України Володимир Демішкан. Своїм попереднім наказом він звільнив із займаної посади Миколу Івановича Матуса. Представити нового начальника в обласний центр прибув заступник голови Укравтодору Ігор Завійський. Голова облдержадміністрації провів з керівництвом облавтодору та райавтодорів нараду. Зокрема, Василь Степанович висловив своє незадоволення результатами роботи цієї структури: «Не дивлячись на те, що Хмельниччина напрацювала ряд позитивних тенденцій в своєму розвитку, що область ставлять в приклад по ряду показників і не має жодного мінусового покажчика, служба автомобільних доріг області займає останні місця в Україні». Із прикрістю очільник краю констатував про велику кількість нарікань з боку водіїв і жителів краю на незадовільний стан доріг та принагідно нагадав новому керівництву прислів`я « Під лежачій камінь вода не тече». Минулоріч з державного бюджету на фінансування обласних доріг було виділено на 2 тисячі менше на один кілометр, ніж в загальному по Україні – 5,8 тисяч. « Чому ми в числі гірших, - запитую Миколу Івановича і всіх тих, хто працював і має працювати? Чому ми сидимо і вичікуємо, вважаючи, що хтось цю роботу має виконувати за нас», - запитував Василь Ядуха. Він зробив порівняльний аналіз фінансування дорожніх робіт, що проводилися у минулому році у Хмельницькій ( 18692 км доріг) і Херсонській ( 10715 км доріг) областях. На Хмельниччині профінансовано на 1 км. 3,9 тисяч гривень, в Херсонській - на 6 тисяч більше. І це при тому, що ДАІ нашої області перерахувало до державного бюджету 36 мільйонів гривень, а Херсонське – 18 мільйонів. Водночас керманич краю запевнив про готовність облдержадміністрації і свою особисту всіляко підтримувати і допомагати тим структурам, які проявляють ініціативу, які хочуть щось робити, знаходять нові підходи, а не констатують факти. « Сьогодні ми ведемо таку лінію, що кожен має презентувати область у своєму напрямку, кожен має відстоювати її інтереси», - вкотре наголосив Василь Степанович та додав, що система облавтодору потребує реформування та кадрових ротацій. Заступника голови Укравтодору Василь Степанович попросив передати голові тривогу, яка існує в області через поганий стан доріг: «Я переконаний, що керівництво Укравтодору зрозуміє наші проблеми, бо 26% доріг області, а це близько 2 тисяч кілометрів, - непридатні сьогодні для експлуатації. Так, це не за день сталося. Ми просимо, щоб через Євро 2012 не загубити дороги Хмельницької області. Минулого року на дорогу загальнодержавного значення М-12 жодної гривні не виділено. Сьогодні в більшості випадків вже не йде мова за ямковий ремонт, йдеться за нове будівництво». Новому начальникові облавтодору Василь Степанович побажав натхнення та наполегливості у відстоюванні інтересів Хмельницької області. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Василь Ядуха: Під лежачий камінь вода не тече"