Сьогодні в ході онлайн прес-конференції голова Донецької облдержадміністрації Анатолій БЛИЗНЮК розповів про підсумки минулого року і перспективи 2011.
«Торік Донецька область вперше отримала рейтинг міжнародного авторитетного агентства «Fitch». Рейтингове агентство, якому довіряють інвестори, оцінило нас з позиції привабливості. Регіон має хороші перспективи і про це міжнародне агентство заявляє у всьому світі» - підкреслив голова облдержадміністрації.
«Ми визначили спільні підходи з фондом «Ефективне управління». Розглянули питання кластерного підходу до організації економіки, провели стратегічну сесію, на якій визначили, що без інновацій у нас не може бути руху вперед. Тому ми провели протягом року заходи щодо інновацій в охороні здоров'я, в машинобудуванні і навіть розглянули інновації в забезпеченні безпеки громадян», - розповів журналістам голова регіону.
Анатолій БЛИЗНЮК розповів про пілотні проекти в медицині: «Реформування охорони здоров'я ми починатимемо, виходячи з 2-х позицій: Перше - надання первинної допомоги для того, щоб наблизити лікаря, медичного працівника до людей. Друге - надати людям швидку допомогу, а лікарям можливість оперативно реагувати. Ми реформуємо низову ланку - первинний, самий близький до людей рівень. І люди повинні розуміти, що ми це робимо, щоб забезпечити охорону здоров'я на користь людей».
«Просто реформувати економіку, диверсифікувати її без інновацій – це не є оптимальний варіант. Необхідно паралельно займатися залученням інвестицій. Усвідомлюючи це, ми створили абсолютно нову структуру управління інноваційною і інвестиційною діяльністю, визначили напрями. І на сьогоднішній день цифра вражає: ми сьогодні вже готові запропонувати інвесторам проекти на суму в 3 мільярди доларів» - підкреслив Анатолій БЛИЗНЮК.
Голова Донецької облдержадміністрації акцентував увагу на стані екології: «У нас є потужний промисловий потенціал, проте ми знаходимося на 27-му місці по поганому стану екологічного середовища. Але ми зобов'язані все зробити для того, щоб зменшити навантаження на довкілля.
Ми стали членами єврорегіону «Донбас» і тепер розробляємо єдину стратегію наших спільних дій з багатьма напрямами, у тому числі з проблематиці Сіверського Дінця, Азовського моря, екологічної безпеки, перспективних комерційних проектів».
Керівник регіону акцентував увагу на тому, що за кожним проектом, тоннами і кілометрами потрібно бачити людину: «За рік заробітна плата збільшилася на 22%, практично на 16% зросла середня пенсія. Рівень інфляції торік склав 11% в Донецької області, в країні 10%. При цьому різниця між номінальним зростанням заробітної плати 22% і рівнем інфляції – це реальне зростання заробітної плати, яке в області склало 12 %».
Підбиваючи підсумки підготовки до Чемпіонату Євро-2012, Анатолій БЛИЗНЮК відзначив: «За цей рік ми зробили дуже багато що. Я реально бачу і можу з упевненістю сказати, що ми забезпечуємо на 100% навіть найскладніші позиції – розміщення сім'ї УЄФА і уболівальників. На сьогоднішній день ми повністю забезпечуємо групові матчі. Щодо проведення четвертого чвертьфінального матчу практично повністю виконуємо вимоги УЄФА. За дорученням Бориса КОЛЕСНІКОВА ми виходимо на договірні зобов'язання з Харковом і Дніпропетровськом на розміщення уболівальників і доставку до Донецька на час проведення матчу».
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Анатолій БЛИЗНЮК: «За тоннами і кілометрами треба бачити людину»"