Подробно
До волонтерських акцій на Хмельниччині долучаться і професійно-технічні навчальні закладиУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 16-03-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Протягом березня – травня 2011р. в професійно-технічних навчальних закладах Хмельницької області проходитимуть благодійні, волонтерські акції, до яких залучатиметься і учнівське самоврядування.Акції проводятьсь з метою виховання у молоді гуманності, милосердя, доброти, чуйності.Благодійна акція «Взаємодопомога» проходитиме з 16 по 18 березня 2011р. в професійно-технічних навчальних закладах Хмельницької області. Фінал Акції відбудеться 19 березня 2011 р. на площі перед кінотеатром ім.. Т.Г. Шевченка.Мета Акції – збір коштів для онкохворих дітей. Всі зібрані кошти підуть на ремонт палат гематологічного відділення (онкохворих) Хмельницької обласної дитячої лікарні. Організаторами Акції є Хмельницький обласний фонд «Озеро надій», голова – Мужичук М.А., координатор проведення Акції в професійно-технічних навчальних закладах - Хмельницький обласний центр естетичного виховання учнівської молоді.У день проведення фіналу Акції (19 березня 2011 року) на вулицях м. Хмельницького працюватимуть волонтери, які будуть збирати кошти у скриньки та інформувати громадян про Акцію. В той же день на площі перед кінотеатром ім.. Т.Г. Шевченка буде встановлено червоне серце з лампадок, які зможуть придбати всі небайдужі перехожі. Всі вилучені кошти підуть на потреби онкохворих дітей. Волонтерська акція «Віра. Надія. Любов» проходитиме з 21 по 27 березня 2011 року в професійно-технічних навчальних закладах м. Хмельницького. Мета цієї Акції - збір коштів на встановлення пам’ятної скульптури на центральному майдані міста Хмельницького.Організатором Акції є управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, координатором - Хмельницький обласний центр естетичного виховання учнівської молоді.Для збору коштів на будівництво скульптурної композиції «Віра. Надія. Любов» планується провести ряд заходів, а саме: встановлюватимуться ящики для збору коштів в професійно-технічних навчальних закладах, проводитиметься збір коштів в торгівельних центрах, на вулицях міста у визначений час та дні.Всі вилучені кошти за час проведення Акції підуть на рахунок для встановлення скульптурної композиції «Віра. Надія. Любов».VI Всеукраїнська акція «Серце до серця» - допомога дітям, хворим на цукровий діабет - проходитиме з 1 по 15 травня 2011 року у всіх професійно-технічних навчальних закладах Хмельницької області, де будуть встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за їх зберігання. Акція у навчальних закладах відбуватиметься з широким залученням учнівської молоді, педагогів, викладачів, батьків тощо.В ці дні на вулицях сіл, селищ, міст області працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме на собі бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з номером на скриньці (урна для збору коштів) волонтера. Волонтери матимуть також наклейки-сердечки, для всіх, хто кидатиме гроші до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру. У дні проведення фіналу Акції в кожному обласному центрі буде відчинено відділення банку, до якого волонтери приноситимуть заповнені коштами скриньки. Усі зібрані в дні Акції кошти будуть перераховані на єдиний банківський рахунок у ВАТ «Кредобанк» до 15 травня 2011 року. Через інші банки - не пізніше 18:00 год. 16 травня (понеділок) 2011 року. Загальну суму зібраних коштів буде оприлюднено у ЗМІ.Управління освіти і науки ОДА Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "До волонтерських акцій на Хмельниччині долучаться і професійно-технічні навчальні заклади "