Подробно
Л.Гураль привітав працівників житлово – комунального господарстваУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 16-03-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
За участю заступника голови облдержадміністрації Леоніда Гураля відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення. Леонід Андрійович висловив щирі вітання присутнім з нагоди відзначення професійного свята, а також кращим працівникам від обласної державної адміністрації вручив Почесні Грамоти.Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Василя Степановича Ядухи, за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові досягнення та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Почесною Грамотою обласної державної адміністрації та цінним подарунком нагороджено:БЕЛОЗЬОРОВАПЕТРА ПЕТРОВИЧАзавідувача виробництвом Полонського підприємства теплових мереж БОЧУЛЯКААНАТОЛІЯ МИКОЛАЙОВИЧА слюсаря аварійно-диспетчерської служби міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» ВИСОКОЛЬСЬКОГОРУСЛАНА АНАТОЛІЙОВИЧА оператора котельні 5 розряду району теплових мереж №3 міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» ДІДКІВСЬКОГОВІКТОРА ІВАНОВИЧАначальника району теплових мереж «Жовтневий» Кам’янець-Подільського комунального підприємства «Міськтепловодоенергія» ПРОКОПЧУКААНАТОЛІЯ ЯКОВИЧА слюсаря з ремонту рухомого складу Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» САВЛІВУЛЮБОВ СЕРГІЇВНУмайстра технічної дільниці Кам’янець-Подільського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №2»ЧЕРНИШАМИКОЛУ ЯКОВИЧАкерівника структурного підрозділу ККП №2 комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання» А також висловлено Подяку:ВАЛІГУРІГАННІ ЯКІВНІголовному бухгалтеру житлово-експлуатаційної контори №3, м.Хмельницький ГАВАНКО ЗІНАЇДІ ПЕТРІВНІозеленювачу дільниці по благоустрою міста комунального підприємства Нетішинської міської ради «ЖКО»ГОРОДИНСЬКОМУМИКОЛІ АНТОНОВИЧУмайстру дільниці спеціалізованого комунального підприємства «Хмельницька міська ритуальна служба» КОВАЛЮІВАНУ ПЕТРОВИЧУмашиністу автогрейдера Хмельницького комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Л.Гураль привітав працівників житлово – комунального господарства "