Подробно
Привітали ювіляраУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 14-03-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Днями в Антонінському будинку творчості смт. Антоніни Красилівського району голова райдержадміністрації Петро Арсенюк і голова районної ради Василь Ходак привітали місцевого поета, члена Національної спілки письменників України , лауреата обласної літературної премії імені В.Булаєнка Миколу Коломійця із славним ювілеєм – 70-річчям. Перші особи району вручили йому грамоту райдержадміністрації та районної ради і цінний подарунок. Вихованцями Антонінських загальноосвітньої і музичної шкіл організовано і проведено концертну програму. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Привітали ювіляра"