Подробно
Цьогоріч Масляну дніпропетровці проводжали святковими гуляннями та частуванням млинцямиУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 09-03-2011 19:00 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Вже традиційно на Масляну люди збираються на Набережній Леніна, аби напередодні Великого посту весело провести зиму та зустріти весну. На Набережній робота кипіла із самого ранку. Безліч торговельних точок пропонували млинці на будь-який смак. Найбільше людей було там, де продавали щойно приготовані млинці. Олександр готує млинці не перший рік. Вважає свої кулінарні витвори найсмачнішими. Тому й бажаючих їх скуштувати безліч, каже він. Його колега Світлана ледь поспіває начинювати млинці. Подруги Ірина та Світлана весь тиждень готували млинці вдома. Та потрапивши на свято, не змогли відмовити собі у задоволенні спробувати ласощі. Завітав на свято і мер міста. Не так давно започаткована у Дніпропетровську традиція святкувати Масляну прижилась. Мер вважає: такі гуляння народу на користь. Традиційно на свято Масниці роблять опудало, яке є символом зими. Його спалюють, аби весна прийшла скоріше та наповнила теплом землю і людські серця. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Цьогоріч Масляну дніпропетровці проводжали святковими гуляннями та частуванням млинцями"