Подробно
Голова облдержадміністрації взяв участь у засіданні президії обласної радиУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 28-02-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Засідання відбулося в рамках підготовки до третьої сесії обласної ради, що відбудеться 2 березня цього року. У роботі президії під головуванням Миколи Дерикота взяли участь також заступник голови обласної ради Василь Осадчий, начальники управлінь і відділів виконавчого апарату обласної ради. Депутати зробили свої зауваження та внесли пропозиції до декількох проектів рішень, що були обговорені на засіданнях постійних комісій і винесені на розгляд сесії. Переважна їх більшість стосувалася змін до бюджету області на 2011 рік та окремих обласних програм. В цілому депутати підтримали висновки постійних комісій облради. Запропоновані питання розглядатимуться на пленарному засіданні сесії обласного парламенту. До порядку денного також вирішено внести звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Міністерства надзвичайних ситуацій. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації взяв участь у засіданні президії обласної ради"