Подробно
Хмельницька область готує до відбору проекти в рамках реалізації Загальнодержавної програми „Питна вода”Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 22-02-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль провів нараду із представниками управління житлово-комунального господарства, Головного управління промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, заступників голів райдержадміністрацій, заступників міських голів міст обласного значення з питань формування інвестиційних проектів реалізації Загальнодержавної програми „Питна вода”, ремонту доріг комунальної власності та програми підвищення Енергоефективності. Начальник управління житлово-комунального господарства Петро Махнюк поінформував присутніх про критерії відбору проектів в рамках реалізації заходів Загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2006-2020 роки. Адже як зазначив Леонід Андрійович ми повинні забезпечити прозорий та ефективний розподіл коштів, які передбачені у державному бюджеті на цю Програму.Як було зазначено, проекти повинні бути спрямовані на розвиток та реконструкцію централізованих систем водопостачання та водовідведення, направлених на покращення якості питної води з впровадженням енергозберігаючих технологій; впровадження локальних та колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб у місцях її безпосереднього споживання, насамперед у регіонах з кризовою екологічною ситуацією, а також для водозабезпечення дошкільних, шкільних і лікувальних закладів, у тому числі у сільських населених пунктах, та облаштування пунктів розливу питної води з доставкою її спеціальним автотранспортом.В ході наради заступник голови обладміністрації наголосив, що потрібно ретельно готувати паспорти об’єктів, адже за відсутності хоча б одного із критеріїв проект взагалі не буде включено Міністерством до конкурсного відбору. Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах доповідав начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Матус М.І. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Хмельницька область готує до відбору проекти в рамках реалізації Загальнодержавної програми „Питна вода”"