Подробно
Під головуванням Василя Ядухи відбулося розширене засідання колегії облдержадміністраціїУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 22-02-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Першим серед питань порядку денного розглядали підсумки соціально-економічного розвитку області за 2010 рік та основні напрями роботи на 2011-тий. Інформував присутніх з цього питання начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Андрій Прусецький. « У січні досягнуто зростання промислового виробництва майже на 18%, що вдвічі перевищує загальноукраїнський показник, випуску продукції сільського господарства – на 13 %, що в 2,5 рази вище. За рівнем інфляції наша область посідає 4 місце в державі, ціни на основні види продукції – найнижчі в Україні», - підкреслив Василь Степанович. Заслухавши звіт голови Теофіпольської райдержадміністрації, Василь Ядуха залишився вкрай незадоволеним станом справ на тій території і поставив під сумнів доцільність перебування на посаді керівника району, зазначивши, що Теофіпольщині потрібна сильніша влада. Очільник краю пригрозив звільненням і голові Славутської райдержадміністрації, якщо за результатами першого півріччя поточного року в районі не буде наведено лад. « Сьогодні люди хочуть бачити конкретну роботу органів влади. Не дивлячись на позитивні зрушення і показники у нас ще дуже багато роботи. Я дякую тим, хто веде на своїх територіях державницьку політику, реально підключився до покращення показників. Саме наполеглива праця таких керівників дала поштовх у покращенні соціально-економічного розвитку області», - підкреслив Василь Ядуха. Він окремо зупинився на питанні цінової політики, зазначивши, що мав сьогодні телефонну розмову з Прем`єр - міністром країни і звітував про ситуацію з наявністю в області борошна і круп. За словами Василя Степановича, станом на 18 січня в області зафіксовано найнижчу ціну на борошно в Україні. Очільник краю приділив значну увагу питанням розвитку галузі освіти, агропромислового комплексу, відродження виробництва, залучення інвестицій, виплаті заборгованості із заробітної плати та до Пенсійного фонду, підвищенню їх рівня. Говорячи про галузь охорони здоров`я, найганебнішим голова назвав питання хабарництва. Користуючись присутністю на колегії представників засобів масової інформації Василь Ядуха звернувся до усіх жителів області, які зіштовхнулися з цією проблемою, не замовчувати її, а писати листа на його ім`я і вказувати прізвища людей, які вимагають грошової винагороди. Підключитися до роботи по виявленню не чистих на руку лікарів мають і правоохоронні органи, СБУ та Прокуратура. Про виконання обласного бюджету на 2010 рік під час колегії звітував начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич. Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Лілія Бернадська інформувала про роботу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування по виконанню Указу Президента України від « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у 2010 році. Вона зазначила, що впродовж минулого року до облдержадміністрації надійшло - 4181 звернення, що на 20,3 відсотка більше, ніж за попередній рік. На особистому прийомі до керівництва облдержадміністрації звернулося 1664 особи. В цілому на 23 % збільшилась кількість питань, порушених перед обласною державною адміністрацією, з 3372- у 2009 році до 4351 – у 2010 році. Василь Ядуха, коментуючи дане питання, зазначив: «З одного боку, цей факт є свідченням зростання рівня довіри до керівництва облдержадміністрації і сподівань громадян на вирішення найбільш болючих питань суспільного життя. З іншого – певною мірою віддзеркалює недостатню ефективність діяльності на місцях». Він зобов`язав керівників районів уважніше підходити до питання розгляду людських звернень. «Влада має бути максимально наближена до людей», - підкреслив Василь Ядуха. «В непростих умовах реформування багатьох важливих галузей та сфер життєдіяльності нашої держави, питання свободи слова набуває особливого значення та є одним із визначальних факторів забезпечення поступального розвитку країни», - зазначила Лілія Бернадська, інформуючи присутніх про стан дотримання законодавства щодо свободи слова в області. Впродовж 2010 року до обласної державної адміністрації надійшло лише одне звернення, що стосувалося питання свободи слова. Нині в облдержадміністрації на виконання розпорядження голови Василя Ядухи створено робочу групу щодо розгляду колективного звернення від працівників районної редакції «Летичівська газета» щодо конфліктної ситуації, яка склалась у взаєминах редакції та місцевих органів влади – співзасновників газети. Про умови, які створюються в області для здобуття дітьми якісної дошкільної освіти, присутніх інформував начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Віктор Очеретянко. Він, зокрема, зазначив, що завдяки різним формам дошкільної підготовки забезпечено стовідсоткове (12479 ) охоплення дошкільною освітою дітей 5-річного віку. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " Під головуванням Василя Ядухи відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації"