Подробно
Проблема пільгових перевезень знову на часіУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 23-02-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль провів зустріч з перевізниками Хмельницького району з питань пільгових перевезень на автотранспорті загального користування. Присутній на нараді заступник голови президії Союзу автоперевізників області Петро Стецюк підняв надзвичайно актуальне на сьогодні питання пільгових перевезень, адже субвенції з державного бюджету лише частково покривають витрати на перевезення даної категорії пасажирів. А тому такий вид діяльності як транспортне перевезення перестає бути рентабельним. Підсумовуючи засідання Леонід Гураль зазначив, що дане питання потребує комплексного та конструктивного підходу, а тому разом з Головним управлінням економіки області та Головним управлінням промисловості та розвитку інфраструктури ОДА буде проведений спільна розширена нарада, яка буде присвячена вирішенню даного проблемного питання. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Проблема пільгових перевезень знову на часі"