Подробно
У 2010р. на 12% зменшився показник захворюваності на туберкульоз жителів сільської місцевості ХмельниччиниУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 21-02-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Про це заявив заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко під час засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекціїСНІДу. Показник захворюваності на туберкульоз сільських жителів області складає 60,5 на 100 тис. сіл. нас. (2009 – 68,1) – 5-те рейтингове місце (Україна – 71,4). На рівні минулого року залишається захворюваність на туберкульоз серед дитячого та підліткового населення. В 2010 році захворіло 7 дітей у віці від 0 до 14 років включно, або 3,5 на 100 тис. дит. нас. – 2-ге рейтингове місце (Україна – 7,8). Діти, що захворіли, проживають у: Дунаєвецькому, Летичівському, Новоушицькому, Полонському Шепетівському районах, містах Хмельницькому та Нетішині.Кількість захворівших на туберкульоз дітей-підлітків (15 - 17 років) становить 6 осіб, або 11,9 на 100 тис. підліткового населення (у 2009 – 12,6 на 100 тис. підл. нас.)- 3-тє рейтингове місце (Україна – 29,9). Разом з тим, існує багато недоліків у протитуберкульозній роботі регіонів, які потребують виправлення.Одним із найважливіших моментів в подоланні епідемії туберкульозу є ефективність його лікування. Після виписки з стаціонару пацієнт продовжує його амбулаторно. Для цього наказами МОЗ передбачене створення кабінетів амбулаторного контрольованого лікування хворих на туберкульоз та введення посад патронажних медсестер. Такі кабінети у з виділенням окремого приміщення створені в 15 ЦРЛ та 6 дільничних лікарнях. Крім того, було наголошено на проблемі боротьби із ВІЛ-інфекцією/СНІДом. З цього приводу Вадим Дмитрович зазначив, що якщо терміново не вжити заходів щодо підготовки спеціалістів, забезпечення кадрами та створення умов для роботи з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД пацієнтами, то сценарій розвитку епідемії буде не передбачуваний. Крім того, в області вже створена лабораторія, стаціонарне відділення, підготовлені спеціалісти обласного центру СНІДу та двох тубдиспансерів для лікування поєднаної патології ВІЛ/ туберкульоз. В таких районах як Чемеровецький, Дунаєвецький, Старокостянтинівський, Шепетівський, Полонський створені кабінети Довіри та укомплектовані штатними одиницями згідно чинного законодавства. Разом з тим Вадим Дмитрович дав завдання створити структурні підрозділи (кабінет Довіра) в усіх районах згідно вимог наказу МОЗ України від 12.03.2008р №122 в І кварталі 2011р. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "У 2010р. на 12% зменшився показник захворюваності на туберкульоз жителів сільської місцевості Хмельниччини"