Подробно
Немиринецька загальноосвітня школа Городоцького району отримала шкільний автобусУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 19-02-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Ключі від нього директорові школи вручив голова облдержадміністрації Василь Ядуха під час засідання колегії відділу освіти району. Це вже третій з чотирьох автобусів, придбаних в область за державні кошти. В перспективі, завдяки отриманому автобусу, в школі планується відкрити освітній округ. Туди довозитимуть дітей з Остапковецької та Варовецької шкіл. У роботі колегії також взяли участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Бернадська Л.В., голова райдержадміністрації Вербановський В.В., голова районної ради Воротний О.А., начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Очеретянко В.І., заступник начальника управління ДАЇ в Хмельницькій області Гурман О.Д., директорі та педагоги шкіл, батьки.Виступаючи перед присутніми Василь Ядуха зазначив: «Мені приємно сьогодні бачити, що у вашому селі кипить життя. Сумна статистика стверджує, що щороку з карти зникає більше сотні сіл. Тільки спільними зусиллями ми здатні зробити так, щоб села розвивалися, молодь не залишала їх, адже саме з села починається Україна». Очільник краю окремо зупинився на діяльності керівництва держави, необхідності проведення реформ, зокрема, пенсійної. Говорячи про досягнення у соціально-економічному розвитку області, Василь Ядуха наголосив, що позитивні тенденції вже є в усіх галузях народного господарства. « Хмельниччина не має жодного мінусового показника», - підкреслив він. Акцентував увагу присутніх Василь Степанович і на необхідності оптимізації мережі освітніх закладів. « Сьогодні в основі основ стоїть учень та його потреби. В силу різних причин, а це – демографічна ситуація, соціально-економічне становище – в школах зменшується контингент учнів. А клас тільки тоді є класом, коли у ньому освіту здобувають не менше п`яти дітей. В таких умовах, коли утримується навчальний заклад, освіта одного такого учня обходиться державі невиправдано дорого. Є випадки, коли така цифра в районі сягає 22 тисяч гривень, коли в середньому по району – 8080 гривень на школяра», - підкреслив очільник краю. Він особливо наголосив на тому, що освіта повинна бути якісною незалежно від того, де її отримує учень – в місті чи селі. А тому, аби покращити матеріальну базу навчальних закладів, уникнути розтрачання державних коштів, з початку нового навчального року планується закриття двох шкіл та довіз їх учнів в інші навчальні заклади. Нині в Немиринецькій школі, яка розрахована на 360 учнів навчається лише 60. А тому з нового навчального року планується цей заклад зробити освітнім округом. Близько 50 дітей довозитимуть шкільні автобуси. На сьогодні Городоцький район потребує ще три таких машини.Особливо голова наголосив на тому, що цьогоріч в обласному бюджеті поруч із програмою «Шкільний автобус» закладено кошти на зовсім нові: « Шкільна парта», «Шкільне обладнання», « Підключення до мережі Інтернет», тощо. Василь Ядуха звернув увагу і на недостатнє охоплення дітей дошкільною освітою. Лише 48,7% від загальної кількості дітей віком 1-6 років охоплено дошкільним вихованням. У 2011 році існує необхідність відкриття груп з короткотривалим перебуванням дітей в селах Бубнівка, Курівка, Хоптинці, Кам`янка, додаткову групу в діючому Кременянському ДНЗ та 2 ДНЗ в селах Радковиця та Немиринці. По завершення колегії відбувся незаплановиний прийом громадян головою облдержадміністрації. Людей хвилює стан доріг, транспортне сполучення, відсутність аптечного пункту у селі. Питання Василь Степанович вирішував одразу у телефонному режимі. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " Немиринецька загальноосвітня школа Городоцького району отримала шкільний автобус"