За вихідні дні на автодорогах Донецької області відбулося 9 ДТП, у яких 3 людини загинули, 14 травмовані.
13 лютого з 10 години у зв'язку з погіршенням погодних умов - сильний снігопад, пориви вітру 25-30м/с, обмеження видимості до 15 м, ожеледдю, рішенням начальника служби автомобільних доріг Донецької області був тимчасово закритий рух для пасажирського транспорту та обмежений рух вантажного транспорту на автодорозі Н-20 «Слов'янськ-Донецьк-Маріуполь», на ділянці автодороги між містами Донецьк - Маріуполь (138 км.-222 км.)
За станом на 08.00 годин 14 лютого рух автотранспорту на цій ділянці дорозі відновлено для пасажирського транспорту, але обмежений для великовагового та великогабаритного транспорту. Водіям такого транспорту рекомендуємо здійснити тимчасову стоянку біля об'єктів дорожнього сервісу.
Рух автотранспорту на автодорозі Донецьк-Маріуполь здійснюється в обох напрямках, але на окремих ділянках ускладнено через сніговий накат і ожеледь. На автодорозі працює снігоприбиральна техніка.
Співробітники ДПС ДАІ здійснюють постійне патрулювання автодороги з метою виявлення проблемних ділянок, надання допомоги учасникам дорожнього руху.
У цілому по області рух автотранспорту на автодорогах здійснюється у всіх напрямках.
Під час погіршення погодних і дорожніх умов для забезпечення безпеки дорожнього руху та надання допомоги водіям була задіяна максимальна кількість співробітників ДАІ, які регулювали дорожній рух, попереджали водіїв автотранспорту про ситуацію на дорогах, проводили роз'яснювальну роботу з тими водіями, які залишали свій транспорт на узбіччях доріг, заважаючи роботі снігоприбиральної техніки.
ШАНОВНІ ВОДІЇ!
Управління ДАІ просить ВАС бути гранично уважними на дорозі, строго дотримувати Правил руху, не залишати транспорт у непередбачених для стоянки місцях. Дайте можливість проводити снігоприбиральні роботи, не виїздіть на зустрічну смугу руху, стежте за дорожньою обстановкою, погодними умовами та відповідно реагуйте на їхню зміну.
Також звертаємо увагу водіїв на те, що по автодорогах можуть пересуватися пішоходи, пасажири інших авто. Будьте обережні та уважні.
Якщо Ви потрапили в складну дорожню обстановку, ДТП, або Вам необхідна допомога, звертайтеся за телефоном гарячої лінії Управління ДАІ Донецької області (062) 345-23-30 або надсилайте SMS-повідомлення на номер 500-506-102.
За інформацією Управління ДАІ в Донецькій області
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "ДАІ Донецької області інформує "