Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк взяв участь у нараді за підсумками фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України за 2010 рікУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 09-02-2011 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк взяв участь у нараді за підсумками фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України за 2010 рік. Як зазначив Олександр Курилюк, пріоритетним напрямком роботи управління є забезпечення дітям різного віку доступу до високоякісної освіти, зокрема: впровадження у навчальний процес здоров''я зберігаючих технологій, модернізація фізичної культури, активізація спортивно-масової роботи та дитячо-юнацького спорту. Проаналізовано роботу із реалізації в області Базової програми розвитку дошкільнят "Я у світі", а також обговорено проведення заходів, передбачених Державною програмою розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки. Йшлося і про функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл та діяльність спортивних клубів у навчальних закладах. Під час наради визначились і з пріоритетами діяльності на поточний рік. Зокрема, відзначено, що 2011-й пройде під знаком масових загальнодержавних та обласних комплексних заходів. Це - ІХ Спартакіада школярів Волині, Спартакіада Волині серед ліцеїв та шкіл-інтернатів, обласні змагання "Нащадки козацької слави", "Старти надій", "Діти - олімпійська надія", "Шкіряний м''яч", "Ліга чемпіонів" та ін. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк взяв участь у нараді за підсумками фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України за 2010 рік"