Подробно
Голова облдержадміністрації вперше у цьому році здійснив особистий прийом громадянУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 17-01-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Звернень до Василя Ядухи, включаючи прохання надати матеріальну допомогу, цього дня було близько сімдесяти. Зокрема, від імені громади звернулася по допомогу жителька с. Томашівка. Вона висловила занепокоєння тим, що у селі збираються закрити медичну амбулаторію та вивільнити молодший медичний персонал. Василь Степанович пояснив, що наразі не стоїть питання закривати будь-який медичний заклад, і жителі села ні в якому разі не залишаться без кваліфікованої медичної допомоги. Він пообіцяв, що питання детально розглядатиметься під час комісії, де вивчатимуть доцільність функціонування даного закладу. При цьому обов`язково буде врахована думка людей. Оперативно відреагував голова на звернення полонянки щодо допомоги брату на дороговартісне лікування у Києві. Чоловікові потрібна операція на серці. Василь Ядуха доручив терміново розглянути звернення начальнику Головного управління праці та соціального захисту населення Світлані Лукомській та віднайти можливість надати допомогу.Жителька Старокостянтинівського району прийшла до голови просити допомоги у вирішення долі онука. Її дочка трагічно загинула, і наразі чоловік, з яким вона була розлучена і не отримувала від нього ніякої допомоги на сина, висуває бабусі дитини свої претензії. Василь Степанович доручив начальнику юридичного відділу облдержадміністрації взяти питання під контроль, максимально допомагати заявниці довести справу до її логічного завершення. Із надією на позитивне вирішення свого питання вийшло з кабінету, де проводив прийом громадян Василь Ядуха, подружжя з Хмельницького. Сім`ю їх дочки, за словами заявників, неправомірно виселяють з гуртожитку Хмельницького професійного ліцею сфери послуг. Під час прийому громадян Василь Ядуха також відповів на запитання представників засобів масової інформації. Зокрема, зупинився на тому, що за минулий рік в облдержадміністрації проведено 82 прийоми громадян, ще 56- на виїзді. Розглянуто звернення понад двох тисяч подолян, більше 50% з яких вдалося позитивно вирішити. « Реакція є на кожне звернення громадян», - наголосив Василь Степанович та поінформував, що для більш ефективної роботи в облдержадміністрації введено в дію електронний реєстр звернень громадян. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації вперше у цьому році здійснив особистий прийом громадян"