Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Володимир Галищук провів «пряму» телефонну лінію «Запитай у влади»Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 18-01-2011 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Усього впродовж години прозвучало 14 телефонних дзвінків. Мешканці області зверталися з різними проблемами та запитаннями, зокрема, мешканка села Тарасівка Ярмолинецького району просила посприяти у відновленні транспортного сполучення між обласним центром та їх населеним пунктом. Оскільки рейсовий автобус, який курсував раніше, зняли з маршруту, для людей їх села стало проблемою потрапити до міста. Не зволікаючи ні хвилини, Володимир Іванович в телефонному режимі зв’язався із головою Ярмолинецької райдержадміністрації Іваном Кирилюком та доручив розібратись з цією проблемною ситуацією. А мешканець міста Славути нарікав на неправомірні дії місцевої влади стосовно продажу земельної ділянки приватному підприємству. А справа в тому, що земля була виділена для проведення меліоративних робіт, а саме для осушення. Так як новий власник використовує ділянку в своїх цілях, а не за призначенням, від цього страждають місцеві жителі, оскільки в підвальних приміщеннях їх будинків постійно стоїть вода. Заступник пообіцяв взяти під особистий контроль вирішення цього питання.Жителька села Михайлівка Ярмолинецького району, скаржилась на те, що машини їх місцевої станції швидкої допомоги не приїздить на виклики, мотивуючи це тим, що їм не виділяється бензин. Тоді, за словами жінки, постає питання доцільності функціонування даної «швидкої». Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Володимир Галищук провів «пряму» телефонну лінію «Запитай у влади»"