Республіка Корея може похвалитися чималою кількістю проривів у сучасному світі. Одна з причин – креативне розуміння руху суспільства й процесів, що у ньому відбуваються. Одним із мистецьких ноу-хау держави стало проведення грандіозного мистецького свята, де домінує етнічне бачення культури в сучасному контексті.
Фестиваль, аналізуючи здобутки й пошуки різних країн у галузі культури, визначає кращих митців і надає їм статус «Світового майстра», підтвердженого сертифікатом та кришталевою нагородою. Самі корейці називають цей фестиваль – культурною олімпіадою, в якій музичне, хореографічне і візуальне мистецтво знайшли своє місце.
Цьогоріч на церемонію нагородження, що проходила у курортному місті Йосу на півдні Кореї, з»їхалися музиканти, художники, танцюристи із 40 країн з усіх континентів (окрім Австралії), які у своєму мистецтві поєднують етнічні традиції із сучасними тенденціями і власним баченням. Серед відзначених була українська художниця, засновник етномодерну Анжеліка Рудницька. Її роботи сподобалися не лише організаторам, а й викликали справжній фурор серед глядачів, які переконували авторку, що її мистецтво дуже схоже із корейським.
- Усі етнічні традиції при своїй унікальності мають однакову основу, схожі знаки, символи, - розповідає Анжеліка. - Тому я не дивувалася, що корейці, перуанці, узбеки, еквадорці, норвежці, не кажучи вже про сербів чи словаків, знаходили у моїх роботах щось «своє» народне. Було приємно спілкуватися із великою кількістю людей, ближче познайомитися із різними появами світової культури.
На виставку Анжеліки приходили малюки, школярі, студенти, дорослі корейці, пастори християнських церков, дипломати із різних країн. Незважаючи на те, що нікому із них не вдалося вмовити Рудницьку продати роботи, виставка Анжеліки не повернулася в Україну. Протягом кількох місяців вона мандруватиме кількома корейськими містами.
У рамках фестивалю відбувся і офіційний прийом для усіх учасників, дипломатів, керівників міста та почесних гостей, під час якого Анжеліка Рудницька заспівала кілька своїх пісень, навчила їх водили хороводи і примусила усіх підспівувати їй «Країно моя».
Організаторам так сподобалося це дійство, що вони влаштували Анжеліці справжню несподіванку, запропонувавши закрити фестиваль своїм виступом. Наша співачка і художниця за 30 хвилин до виступу вивчила народну корейську пісню, яку виконала на сцені. А фінальною піснею Всесвітнього фестивалю культури і мистецтв у Кореї стала пісня «Країно моя». Її оголосили неофіційним хітом фесту, а саму Рудницьку запросили в Корею на нову імпрезу.
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "АНЖЕЛІКА РУДНИЦЬКА ВИЗНАНА СВІТОВИМ МАЙСТРОМ"