Подробно
Під головуванням Василя Ядухи відбулося засідання колегії обласної державної адміністраціїУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 30-11-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Участь у засіданні взяли голова обласної ради, голови райдержадміністрацій, районних рад, міські ( міст обласного значення) голови, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних підрозділів міністерств, державних комітетів. Василь Ядуха відзначив стовідсоткову явку запрошених та висловив побажання щоб і під час наступних заходів всі були сповнені таким же почуттям відповідальності. Також він представив присутнім новообраних голів обласної, районних і міських рад.Впродовж двох годин розглянули чотири питання порядку денного. Про стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян інформував заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко. Він зазначив, що криміногенна ситуація в області контрольована, проте складна. На Хмельниччині в середньому щодобово реєструється близько 30 злочинів. Та рівень злочинності на Хмельниччині залишається одним з найнижчих у державі. На 10 тисяч населення області припадає 68,6 злочинів, в Україні – 89,9. « Це питання хвилює жителів нашої області. Люди хочуть мати спокій, захищеність, впевненість. І саме ці критерії органи влади спільно з правоохоронними органами на території області зобов`язані забезпечити», - наголосив Василь Ядуха. Він підкреслив, що боротьба зі злочинністю велася, та ведеться безсистемно і не ефективно: «Якщо бути об’єктивним, то у більшості міст і районів області до серйозної роботи щодо профілактики і попередження злочинів ще не приступали. Наголошую, що а ні Президента, а ні Уряд, а ні керівництво облдержадміністрації, а ні наших подолян не задовольняє стан справ із забезпеченням законності та правопорядку в області».Як виконується розпорядження голови облдержадміністрації “Про організацію спільної роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Пенсійного фонду України в області щодо забезпечення збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України” інформувала начальник Головного управління Пенсійного фонду України в області Ольга Заярнюк. У своїй доповіді вона, зокрема, зазначила : «За 10 місяців 2010 року залучено до бюджету Фонду 1,8 млрд.грн. власних коштів В порівняні до минулого року власні доходи зросли на 16,9%. З травня поточного року припинено ріст загальної суми боргу до Фонду, а за шість останніх місяці скорочено на 3,2 млн.грн.». Василь Ядуха назвав роботу, проведену в області за відносно невеликий проміжок часу, результативною, оскільки намітилася позитивна динаміка росту власних надходжень та зменшення заборгованості, зокрема економічно активних підприємств. Він наголосив на необхідності закріпити і продовжити позитивні напрацювання. Розглянули під час засідання колегії також питання «Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади області за 10 місяців 2010 року та заходи щодо її зміцнення» та «Про участь місцевих державних адміністрацій у проектах з розвитку персоналу Головного управління державної служби України». Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Під головуванням Василя Ядухи відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації"