Подробно
У Луцьку пройшла акція «Запали свічку пам’яті», присвячена вшануванню жертв ГолодоморуУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 27-11-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
У Луцьку пройшла акція "Запали свічку пам''яті", присвячена вшануванню жертв Голодомору. Участь у заходах взяв заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Станіслав Ющик. Скорботна хода до пам''ятної стелли на місці майбутнього спорудження пам''ятного знаку Християнському милосердю волинян, які рятували від голоду біженців із потерпілих регіонів України взяла свій початок на Театральному майдані. Після покладання квітів, колона рушила на Замкову площу. Тут архієпископ Луцький та Волинський Михаїл відслужив панахиду, а усі присутні вшанувати пам''ять жертв голодомору 1932-1933 років хвилиною мовчання та взяли участь у всеукраїнській акції "Запали свічку пам''яті". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "У Луцьку пройшла акція «Запали свічку пам’яті», присвячена вшануванню жертв Голодомору"