Подробно
Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко взяв участь у колегії Міністерства ЖКГУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 25-11-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко взяв участь у засіданні колегії Міністерства житлово-комунального господарства. Серед основних питань, винесених на розгляд - інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування щодо управління житлово-комунальним господарством держави і його реформування та впровадження сучасних технологій у сфері поводження з твердими побутовими відходами. Щодо першого питання Олександр Башкаленко доповів, що за 9 місяців 2010 року (облік поквартальний) у порівнянні з початком року збільшено кількість об''єднань співвласників багатоквартирних будинків на 20 одиниць (загальна кількість створених ОСББ в області - 303). Обладнано приладами холодної води 51% багатоквартирних будинків, а тепловими лічильниками - 32 %. Проводиться роз''яснювальна робота на телебаченні, радіо, в пресі про шляхи і методи реформування галузі. У вересні проведено семінар з питань реформування житлово-комунального господарства за участю органів місцевого самоврядування. Щодо другого питання, то в області побутові відходи захоронюються на 24 полігонах 5 з яких - перевантажені. Затверджена регіональна екологічна програма "Екологія-2010". Відповідно до неї станом на 1 листопада 2010 року споруджено перші черги полігонів твердих побутових відходів у 8 з 16 районів. Щодо сучасних методів та технологій у сфері поводження з побутовими відходами, то такі методики запроваджуються в м. Луцьку, розміщено 36 контейнерів для збору пластикової тари. У продовж останніх років в області гостро стоїть питання будівництва сміттєпереробного комплексу в с. Брище Луцького району. це відповідає пріоритетам розвитку області. Проектна документація зазначеного комплексу розроблена спільним підприємством "Україна - Австрія". Загальна кошторисна вартість проекту становить 592 млн. гривень. На сьогодні виконані підготовчі роботи на загальну суму 14 млн. гривень. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко взяв участь у колегії Міністерства ЖКГ"