Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк провів розширене засідання колегії головного управління праці та соціального захисту населенняУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 25-11-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк провів розширене засідання колегії головного управління праці та соціального захисту населення. Розглядалися питання реалізації в області Проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги", що фінансується Світовим банком, а також стан проведення експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії окремим категоріям громадян. Щодо проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги", то ним передбачено ремонт приміщень у системі соціального захисту, що задіяні у єдиній технології прийому громадян. Якість приміщень має відповідати сучасним вимогам прийому громадян, у тому числі осіб з обмеженими можливостями. Із 20 місцевих управлінь в 10-ти, окрім коштів Світового банку, залучались також і асигнування місцевих бюджетів. Внутрішні, а в окремих і зовнішні ремонтні роботи, виконано повністю. Ще у 9-ти управліннях повністю забезпечено облаштування приміщень єдиної технології та проведені окремі роботи на інших площах. І лише в Ратнівському управлінні не буде забезпечення виконання ремонтних робіт у приміщеннях єдиної технології. Щодо проведення в області експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії. Розпорядженням голови облдержадміністрації визначено та затверджено щомісячні суми грошових виплат на надання пільг з оплати електроенергії в грошовій формі. Проведено широку інформаційно - роз''яснювальну роботу серед населення. Виготовлено та розповсюджено буклети в філіях райміськуправлінь, по сільських (селищних) радах, організаціях, банках поштових відділеннях, ЖЕКах. В районах проведено зустрічі з ветеранами, на яких роз''яснено порядок надання пільги у грошовій формі. Станом на 25 листопада прийнято та зареєстровано 75,4 тисяч заяв, що становить 67% від очікуваного контингенту. Найбільше прийнятих заяв, а саме близько 100 відсотків, у Старовижівському, Турійському, Маневицькому, Любомльському, Любешівському, Ковельському, Камінь - Каширському та Іваничівському районах. Менше 90% прийнято заяв у Горохівському, Локачинському, Луцькому, Ратнівському, Рожищенському районах. Менше 80% заяв прийнято заяв у Шацькому та Володимир-Волинському районах. Щодо міст, то найбільше заяв прийнято в м. Нововолинську - 33%. У місті Володимир - Волинському прийнято 19% заяв, м. Ковелі - 19% та у м. Луцьку - 6%. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк провів розширене засідання колегії головного управління праці та соціального захисту населення "