Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь у засіданні виїзної колегії Держкомлісу УкраїниУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 20-11-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук сьогодні взяв участь у роботі виїзної колегії Державного комітету лісового господарства України на тему: "Комплексне ведення лісового господарства та використання лісових ресурсів на підприємствах Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства". Захід відбувся на базі державних підприємств "Звірівське мисливське господарство", "Ківерцівське лісове господарство" та "Лісовий селекційно-насінневий центр". У Звірівському лісництві учасники колегії ознайомилися з комплексом біотехнічних споруд, новою технікою для механізації трудомістких процесів у лісозаготівельному виробництві та оглянули лісозаготівельні роботи. Ознайомились також із виробництвом альтернативних видів палива у співпраці з бюджетними установами Ківерцівської райдержадміністрації. У свою чергу, працівники господарства поділилися досвідом відновлення корінних деревостанів у Волинському обласному управлінні шляхом природного поновлення, а також поінформували про економічну ефективність проведення рубок догляду до і після вступу у дію нового Податкового кодексу. Обговорено також ефективність лісозаготівельних робіт та електронного обліку деревини. Із фрагментом будівництва лісової дороги до недоступних заболочених лісосік ознайомилися у Муравищенському лісництві. Там йшлося і про ефективність будівництва лісових доріг. На базі ДП "Лісовий селекційно-насінневий центр" учасників колегії поінформували про лісонасіневу справу та вирощування садивного матеріалу у Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. У рамках заходу відбулось пленарне засідання, під час якого презентовано програму автоматизованого обліку лісопродукції. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь у засіданні виїзної колегії Держкомлісу України"