Подробно
Василь Ядуха: ми готові спільно відстоювати конструктивні пропозиції підприємцівУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 20-11-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() На цьому голова облдержадміністрації наголосив 18 листопада під час зустрічі з директорами хмельницьких ринків. Він певним чином роз`яснив ситуацію, що склалася навколо акцій протесту в обласному центрі. Василь Ядуха висловив переконання, що більше не можна тупцювати на місці, а рух вперед можливий лише за рахунок докорінних змін в економіці, в стратегії розвитку території, дієвих законах, дисципліні та відповідальності всіх і кожного. Він зауважив на тому, що готовий зустрітися з ініціативною групою підприємців, вислухати їх чіткі думки, пропозиції і вимоги. І якщо вони в компетенції адміністрації, гарантував їх виконання. «Тільки у форматі діалогу можна досягти компромісу, адже нинішня влада максимально наближена до людей», - підкреслив очільник краю та додав: « давайте сконцентруємо думки, направимо на розгляд в комітети, бо ж не тут вирішуються ці питання, не обласна влада вносить поправки до Податкового кодексу».Василь Ядуха зауважив, що обласна влада неодноразово проводила наради з представниками малого та середнього бізнесу й обговорювала пропозиції в процесі підготовки проекту Податкового кодексу. Спільно з представниками громадських організацій підприємців розглядався та опрацьовувався новий проект Податкового кодексу, вносилися зауваження. В результаті, понад півсотні узагальнених пропозицій передали до Кабінету Міністрів. Майже половина поправок врахована і викладена у новій редакції.« Не стоїть питання за рахунок підприємців наповнювати бюджет. Сьогодні всі мають платити податки так, як того вимагає законодавство», - сказав голова облдержадміністрації під час зустрічі. Він висловив думку, що переважна більшість тих, хто виходить на акції протесту, не читали Податкового кодексу. « Я переконаний, коли ми прочитаємо роз`яснення по кожному його пункту, ми побачимо, що немає там страху, є нагнітання ситуації», - підкреслив керманич краю. Зустріч відбувалася у форматі активного діалогу, до якого, окрім директорів ринків, долучилися і представники управління економіки облдержадміністрації. В результаті голова облдержадміністрації прийняв рішення про необхідність створення мобільних робочих груп, до складу яких увійдуть представники управління економіки, Пенсійного фонду, державної податкової адміністрації, митниці, які проводитимуть на ринках міста роз`яснювальну роботу щодо основних положень Податкового кодексу. Мобільні групи почали працювати вже наступного дня. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Василь Ядуха: ми готові спільно відстоювати конструктивні пропозиції підприємців"