Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся із заступником Голови Державної митної служби України Віктором БондаремУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 11-11-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся із заступником Голови Державної митної служби України Віктором Бондарем та начальником Ягодинської митниці Геннадієм Федиком. Вони обговорили ситуацію щодо розбудови митних переходів, які функціонують на Волині. Віктор Бондар, перебуваючи в області з робочою поїздкою повідомив, що інспектував роботу двох митних переходів області – в Устилузі та в Ягодині. Він особисто спілкувався з водіями. 90% з них переконують, що МАП «Ягодин» необхідно відкривати якомога швидше. Більше того – існує потреба у відкритті додаткового, нового пункту пропуску. Обговорили посадовці й причини створення на переходах автомобільних черг. За словами заступника Віктора Бондаря, згідно митної документації, оформлення однієї машини не повинно займати більше двох годин. «Нині не всі працівники митниць вкладаються у визначений час, це і є однією з причин виникнення черг на митних переходах», - зазначив він. У свою чергу, начальник Ягодинської митниці Геннадій Федик поінформував Віктора Бондаря, що голова облдержадміністрації особисто відслідковує ситуацію щодо розбудови митного пункту: «Борис Клімчук щомісяця приїжджає в Ягодин, проводить наради та оглядає будівельний майданчик майбутнього переходу». Голова облдержадміністрації Борис Клімчук повідомив заступнику Голови Держмитслужби України, що розбудову другої черги Ягодинської митниці гальмували львівські будівельники. Нині ж, після проведення нового тендеру, там працюють волинські спеціалісти. Ситуація поліпшилась. Уже заасфальтовано автомобільний майданчик та проводяться ремонті роботи у приміщенні майбутнього офісу. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся із заступником Голови Державної митної служби України Віктором Бондарем"