Подробно
Олександр Курилюк взяв участь у засіданні колегії управління охорони здоров’я облдержадміністраціїУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 11-11-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк взяв участь у засіданні колегії управління охорони здоров''я облдержадміністрації. Основне питання, що виносилося на розгляд - підсумки діяльності лікувально-профілактичних закладів області за 9 місяців 2010 року. Як зазначалося під час колегії, діяльність закладів охорони здоров''я області у цьому році була спрямована на підвищення якості та забезпечення доступності медичної допомоги населенню області, боротьбу з туберкульозом, ВІЛ/СНІДом, онкологічними захворюваннями, на зниження загальної та дитячої смертності. Окрім того значна увага приділяється розвитку сільської медицини. Так, за 9 місяців 2010 року виконання кошторису витрат по амбулаторіях в середньому складає 70,3 %, в тому числі по медикаментах 58,5%. Крім передбачених бюджетом надходжень, закладами охорони здоров''я отримано 56218,7 тис. грн. позабюджетних коштів, що становить 11,3% від загальних касових витрат та 50,9% від загальних касових витрат без оплати праці з нарахуваннями. Отримані кошти були використані на покращення матеріально-технічної бази лікувальних установ; придбання медикаментів та продуктів харчування. Виконано ремонтно-будівельних на суму 4322,2 тис. грн. На будівництво закладів охорони здоров''я освоєно 10 млн 526,6 тис. гривень. За перше півріччя 2010 року лікувально-профілактичними закладами обласного підпорядкування отримано економію з використання енергоресурсів - 1 млн. 76 тисяч гривень. Для покращення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів області придбано обладнання та проведено ремонтні роботи також за кошти місцевих бюджетів. Придбано обладнання на суму 4004,98 тис. грн., проведено ремонтні роботи на суму 5246,9 тис. грн. Учасники колегії також розглянули питання підготовки лікувально-профілактичних закладів до надання допомоги хворим на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в осінньо-зимовий період. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Олександр Курилюк взяв участь у засіданні колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації"