Подробно
Борис Клімчук: «Попереду чиновника і контролера стоїть бізнес»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 11-11-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні відбулись звітно-виборні збори Волинського обласного об''єднання організацій роботодавців. Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Борис Клімчук, голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, представники міських, районних організацій роботодавців та соціальні партнери. Про результати роботи обласного об''єднання організацій роботодавців та його керівних органів за період з листопада 2005 року по листопад 2010 року поінформував голова правління ВОООР, генеральний директор АТ "СКФ Україна" Володимир Цибульський. "У складі обласного об''єднання - 670 роботодавців, які забезпечили роботою 75 тис. жителів регіону. Їх підприємства виробляють понад 80% промислової продукції. Але для розвитку будь-якої країни потрібно створити хороший бізнес-клімат та належні умови для його чесного ведення", - заначив він. Володимир Цибульський детально проаналізував соціально-економічний розвиток нашого краю. За його словами, "економіка області відроджується". Про це засвідчили озвучені ним цифри. "Ми повинні зробити все для того, щоб зростала заробітна плата, адже без її росту не буде ефективної продуктивності праці. Недопустимим є заборгованість з її виплати та зарплата у конвертах", - продовжив голова правління обласного об''єднання організацій роботодавців. Окремо зупинився на проведеній роботі з опрацювання проекту "Податкового кодексу України": "Пропозиції обласної робочої групи були враховані. Нам вдалося змінити ідеологію кодексу в сторону покращення для роботи бізнесу. Сподіваюсь, що з прийняттям документу, чітко функціонуватиме система відшкодування ПДВ". "Шлях до прийняття Податкового кодексу - непростий. Ваша робота знайшла своє відображення у його кінцевому варіанті", - сказав голова облдержадміністрації Борис Клімчук. "Моя ідеологія проста - попереду чиновника і контролера стоїть бізнес. Моє завдання - щоб усі люди в області, які мають підприємства, які інвестують і працюють прозоро, змогли сповна себе реалізувати. Для мене у бізнесі політики немає", - наголосив голова облдержадміністрації. Борис Клімчук відзначив ефективну, злагоджену роботу обласної організації роботодавців, а також професійність і принциповість її керівника - Володимира Цибульського. Крім того, на зборах було заслухано й звіт ревізійної комісії, яка визнала роботу обласного об''єднання організацій роботодавців та його керівних органів за звітний період, задовільною. Високу оцінку дав і голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник: "Ви працюєте єдиною командою, найкраще в Україні!" В результаті голосування головою правління знову обрано Володимира Цибульського, генерального директора АТ "СКФ Україна". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Борис Клімчук: «Попереду чиновника і контролера стоїть бізнес»"