Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь у першому засіданні сесії Луцької міської ради VI скликанняУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 12-11-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь у першому засіданні сесії Луцької міської ради VI скликання. Сесійна зала ледь вмістила усіх бажаючих побачити інавгурацію Луцького міського голови Миколи Романюка. Екс-градоначальник обласного центру Богдан Шиба передав Миколі Романюку символічний ключ від міста, побажав плідної роботи та подякував усім депутатам та лучанам за підтримку. Опісля Микола Романюк прийняв присягу міського голови та зазначив, що буде працювати тільки для жителів обласного центру: "Всі набуті містом блага будуть продовжені мною та новим депутатським корпусом". Голова облдержадміністрації Борис Клімчук побажав новому очільнику Луцька та депутатському корпусу враховувати інтереси міста та його жителів, дотримуватись законності у діяннях та створити тепличні умови для бізнесу та підприємництва. Окремо він звернувся до голови міської ТВК та подякував за роботу: "Ваша праця отримала схвальні відгуки від Президента України Віктора Януковича, адже ви діяли демократично". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь у першому засіданні сесії Луцької міської ради VI скликання"