Подробно
Вітання голови облдержадміністрації колективу міськрайонної громадсько-політичної газети "Шепетівський вісник" з нагоди 85-річчя з часу заснування виданняУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 10-11-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Щиро вітаю колектив міськрайонної громадсько-політичної газети «Шепетівський вісник» із 85-річчям з часу заснування видання.«Шепетівський вісник» має чудову історію і нині є авторитетним виданням з репутацією відповідального та неупередженого провідника ідей. Всі ці роки тижневик послідовно рухається шляхом оперативного, об`єктивного та цікавого висвітлення подій як всеукраїнського, обласного, так і районного значення. Поступ Шепетівського району та області загалом, повною мірою залежить від усвідомлення нашими земляками своєї ролі у налагодженні співпраці з представниками місцевої влади. Саме ви - четверта гілка влади, своєю щоденною копіткою працею спонукаєте громадян не залишатися байдужими до майбутнього своєї малої Батьківщини, брати активну участь у суспільному діалозі, на основі якого приймаються виважені рішення. Кожен з вас володіє надзвичайно великою силою – словом. І саме від професійності майстрів пера залежить, чи стане воно помічником і порадником, а чи внесе у життя громадян розбрат. Слова вашої громадсько-політичної газети сповнені глибиною аналізу проблем, відкритістю журналістського погляду та патріотизмом. Щиро зичу редакційному колективу газети нових успіхів та творчих знахідок, наснаги та благополуччя, незмінної уваги читачів, щастя, добробуту та вдачі. Залишайтеся на висотах професіоналізму в контексті нового часу, нової доби нашої держави. Нехай кожен день з вашою газетою буде для читачів кращим і добрішим! З повагоюголова облдержадміністрації В. Ядуха Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Вітання голови облдержадміністрації колективу міськрайонної громадсько-політичної газети "Шепетівський вісник" з нагоди 85-річчя з часу заснування видання"