Подробно
Вадим Гаврішко: В процесі реформ ми повинні зберегти все те найкраще, що маємо на сьогодніУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 04-11-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Сьогодні відбулась колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації з питань роботи лікувально-профілактичних закладів області за 9 місяців 2010 року. Головував на засіданні заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко.Протягом 9 місяців 2010 року зусилля управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації, медичних працівників лікувально-профілактичних закладів були спрямовані на вдосконалення організації та поліпшення якості надання медичної допомоги населенню; боротьбу з соціально-узалежненими хворобами: туберкульозом, ВІЛ/СНІДом; впровадження інноваційних технологій в лікувально-діагностичний процес; формування планів поетапного реформування галузі охорони здоров’я та втілення їх в життя; зміцнення матеріально-технічної бази і переоснащення сучасною лікувально-діагностичною апаратурою медичних закладів.З метою поліпшення якості та доступності медичної допомоги населенню області у 2010 році проведена значна робота по зміцненню матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів. Відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії ще у 2-х центральних районних лікарнях (Віньковецькій, Чемеровецькій). В Новоушицькій ЦРЛ проводиться ремонт приміщень, в яких також планується відкриття ВАІТ.В стадії завершення капітальні ремонти у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії обласної лікарні, госпіталі ІВВВ, онкологічному диспансері, обласному протитуберкульозному диспансері та ін. Загальна сума коштів виділених з обласного бюджету на ці потреби - 4 млн. 655 тис. грн..Завершено будівництво жіночої консультації в Старокостянтинівській ЦРЛ, в поточному році на добудову виділено 1 млн. 100 тис. грн.. Для придбання обладнання виділено 1 млн. 440 тис. грн..Як зазначив Вадим Дмитрович, перед галуззю охорони здоров’я стоїть ряд дуже складних завдань, однак, іншого шляху до побудови заможної української держави у нас немає, тим паче у час реформування галузі. «В процесі реформ ми повинні зберегти все те найкраще, що маємо на сьогодні, не допуститись фатальних помилок і створити систему надання якісної, доступної і висококваліфікованої медичної допомоги кожному громадянину нашої області,» - зазначив він. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Вадим Гаврішко: В процесі реформ ми повинні зберегти все те найкраще, що маємо на сьогодні"