Подробно
Найважливіший показник розвитку тваринництва - відтворення поголів’я худобиУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 08-10-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні в селі Угринів Горохівського району відбулася нарада-семінар з питань підготовки тваринницької галузі до зимового періоду. Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк поінформував про хід осінньо-польових робіт, підсумки роботи галузі тваринництва за три квартали 2010 року та окреслив завдання щодо організації зимівлі худоби. "Озимі зернові посіяли в усіх категоріях господарств на площі 127,5 тис. га, що складає 77 % від намірів. За лічені дні ми маємо завершити сівбу", - наголосив він. Намітилася тенденція до стабілізації ситуації в галузі тваринництва. В середньому по агроформуваннях області продовжує нарощуватись виробництво м''яса за рахунок птиці та свинини, підвищується продуктивність дійного стада та середньодобові прирости молодняка великої рогатої худоби і свиней. Зросли ціни на тваринницьку продукцію. Порівняно з попереднім роком, підвищились реалізаційні ціни на худобу та птицю (на 7,2 %) і майже у півтора рази (48,1 %) на молоко. "Продовжує турбувати ситуація щодо зменшення поголів''я великої рогатої худоби і, в першу чергу, корів. В сільськогосподарських підприємствах чисельність ВРХ скоротилась майже на 10 тис.голів, порівняно з відповідним періодом минулого року. Чисельність корів зменшено на 1672 голови, що є основною причиною зменшення виробництва молока на 7,6 %", - зазначив Карпюк. Тривогу викликає забезпечення худоби кормами. За оперативними даними, грубих кормів заготовлено 97 % до потреби, соковитих - 40 (ще триває силосування, заготовлюється жом) і концентрованих - 65 %. Заступник голови ОДА Віталій Карпюк закликав пожвавити темпи заготівлі кормів, мовляв зима вже не за горами. Обговорено й роль галузі м''ясного скотарства для відродження тваринництва в агроформуваннях Поліських районів, а також окреслено завдання з профілактики захворювань сільськогосподарських тварин. Проаналізовано також виробництво молока та стан розрахунків переробних підприємств за закуплені у с/г виробників молоко та худобу. Андрій Турак, директор підприємства ім.Т.Г.Шевченка Горохівського району поінформував про стан та перспективи розвитку, очолюваного ним, приватно-орендного господарства. Учасники ж семінару мали змогу ознайомилися з діяльністю підприємства, яке розгорнуло свою діяльність, у селах Угринів, Загаї та Михлин Горохівського району. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Найважливіший показник розвитку тваринництва - відтворення поголів’я худоби"