![Олександр Вілкул взяв участь у роботі ІІІ Інвестиційного саміту Donbass Investment Destination](http://www.adm.dp.ua/OBLADM/Obldp.nsf/(docweb)/B442974CA3585A46C22577AE0021B9DF/$FILE/18297.jpg)
Донецьк.
Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул взяв участь у роботі ІІІ Інвестиційного саміту Donbass Investment Destination «державно-приватне партнерство в контексті нової економічної політики України». Обговорити механізм реформування Української економіки зібралися вищі посадові особи держави, губернатори, провідні українські та міжнародні експерти, керівники найбільших українських та зарубіжних промислових корпорацій.
Сьогодні в Україні активно йде процес реформування. І досягти реальних результатів, на думку Президента України Віктора Януковича, можливо лише за активної співпраці приватного бізнесу і держави. Тому головними завданнями саміту стали обговорення на найвищому рівні тематики «державно-приватного партнерства», експертної оцінки інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності України.
Робота саміту проходила за трьома ключовими напрямками. Це інвестиційна привабливість нашої країни, фінансові інструменти, які використовувалися і будуть використані для залучення інвестицій, і потенціал приватного інвестора. Основну увагу учасники дискусії приділили обговоренню партнерства держави і бізнесу, перспективам розвитку транспорту, державно-приватного партнерства при реформуванні системи житлово-комунального господарства.
Наразі Дніпропетровська область для співпраці з інвесторами пропонує проекти, в яких вже розроблена проектно-конструкторська документація. Зокрема, це будівництво першої черги метрополітену у м. Дніпропетровськ, інвестування розвитку мережі автомобільних доріг Дніпропетровської області, будівництво правобережного підходу до Кайдацького мосту через р. Дніпро у м. Дніпропетровську, будівництво південного обходу м. Дніпропетровськ, реконструкція швидких безнапірних фільтрів Комунального підприємства “Аульський водогін”.
Під час саміту Олександр Вілкул зазначив: «Успішна реалізація інфраструктурних проектів в регіоні – це показник ефективної роботи обласної влади. І обговорення під час саміту запропонованих Президентом України механізмів подальшої співпраці з приватним інвестором, дозволить виробити нові взаємовигідні як для інвестора, так і для регіону форми співробітництва».
Нагадаємо, «Фондом ефективного управління» спільно з Всесвітнім економічним Форумом в Давосі було проведене дослідження конкурентоспроможності регіонів України. За результатами цих досліджень, Дніпропетровська область стала лідером серед регіонів України по конкурентоспроможності. Обсяг іноземних інвестицій в область вже сягнув понад 7 млрд. дол США.
Управління преси та інформації облдержадміністрації
Источник: Дніпропетровська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Олександр Вілкул взяв участь у роботі ІІІ Інвестиційного саміту Donbass Investment Destination"