Подробно
Голова облдержадміністрації побував у «Щасливому дитинстві»Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 30-09-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Таку назву має єдиний в області центр соціально-психологічної реабілітації для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, що діє у Полонному. Для чого і як працює цей заклад 28 вересня дізнавалися учасники розширеного засідання колегії облдержадміністрації. « Проблеми дітей – це наші спільні з вами проблеми. Незалежно від того, які це діти, вони проживають в нашій області, в наших містах і селах. Не з їхньої вини вони опинилися у важких життєвих обставинах. І ми зобов`язані створити належні умови, щоб вони виросли справжніми людьми», - зауважив Василь Ядуха, спілкуючись з керівництвом та працівниками закладу, його вихованцями. До дітей голова облдержадміністрації приїхав не з порожніми руками – подарував сучасний комп`ютер. Нині у центрі перебувають 13 дітей віком від трьох до 18 років. Загалом, на обліку в обласних соціальних службах дві тисячі дітей, які потребують негайної психологічної реабілітації. З квітня 2008 року вихователі та педагоги «Щасливого дитинства», в буквальному сенсі, повернули до нормального життя 65 дітей. Впродовж дев`яти місяців перебування дітлахів у центрі вирішується їх подальша доля: чи повернуться до батьків, чи будуть всиновлені, чи стануть вихованцями інтернатських закладів. Щоправда, за два роки в інтернати потрапила лише п’ята частина вихованців. Дев’ятьох узяли прийомні родини. Значну кількість повернули у біологічну сім’ю. Чимало старших вихованців вступили у професійні училища і навіть до вищого навчального закладу. Проживання у добротному, відмінно обладнаному приміщенні, гарний одяг, навчання у селищній школі, вільне спілкування з ровесниками… Вихованцям створено всі умови для проживання , навчання і оздоровлення. Втім, майже не обладнаний спортивний майданчик і немає де сушити білизну у погану погоду. « Я обіцяю вам, що питання буде вирішено. В обласному бюджеті на 2011 рік будуть закладені кошти, а це 100 тисяч гривень для того, щоб обладнати спортивний майданчик усім необхідним. Це потрібно зробити обов`язково, адже користуватися всім цим будуть не тільки вихованці центру», - пообіцяв керівництву закладу Василь Ядуха. Щодо іншої проблеми, то очільник області зобов`язав районне керівництво терміново віднайти 16 тисяч гривень, щоб спорудити сушарку для білизни. І, що найголовніше, за словами голови облдержадміністрації, він докладе максимум зусиль, щоб якомога швидше створити ще один подібний центр у південному регіоні Хмельниччини. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації побував у «Щасливому дитинстві»"