Подробно
Василь Ядуха: Відродити колишню славу Понінки - реальноУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 30-09-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова облдержадміністрації Василь Ядуха, його заступники, голови райдержадміністрацій, керівники управлінь та інші учасники виїзного розширеного засідання колегії облдержадміністрації ознайомилися з роботою ТОВ «Понінківський картонно-паперовий комбінат», що у Полонному. Відродження підприємства почалося у 2009 році із приходом інвестора. Нині тут працює 375 чоловік. Вони виготовляють папір для гофтари, картон та обгортки. Лише впродовж минулого року підприємство виробило продукції на 56 мільйонів гривень, а за 9 місяців 2010 року – на 58 мільйонів гривень. Є усі передумови, щоб дуже скоро підприємство запрацювало на повну потужність – впевнений голова облдержадміністрації Василь Ядуха. « Приємно те, що на підприємство зайшли порядні інвестори. Запустили в роботу третю машину, на 15 % збільшено кількість робочих місць. Проблема сьогодні єдина – запуск шостого цеху – машини, потужністю у 350 тон, яка випускає офсетний папір. Аналогів їй немає в країні і вона здатна перекрити всю паперову галузь нашої держави», - зауважив Василь Степанович. Близько 52 мільйонів гривень потрібно інвестувати в підприємство, щоб запустити машину. Якщо ж не вдасться, є ще один вихід, переконаний очільник краю: «Ми сьогодні домовилися з керівництвом комбінату, що облдержадміністрація буде виходити з клопотанням перед Урядом нашої держави щодо включення даного підприємства у програму державного кредитування. Підприємство може сьогодні взяти кредит з доступними відсотками – близько 14-15% річних для того, щоб за рік-півтора відновити діяльність цієї лінії. Тому це наше головне завдання сьогодні – спільно з керівниками цього підприємства добиватися вирішення цього питання».Спілкуючись з Василем Ядухою біля прохідної комбінату, жителі Понінки висловили сподівання, що відродження колишньої слави комбінату таки буде, адже це їх робочі місця, добробут і перспектива на майбутнє. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Василь Ядуха: Відродити колишню славу Понінки - реально"