Подробно
У кожної дитини має бути родинаУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 30-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
30 жовтня у день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії Україна вдруге відзначає День усиновлення. Важливим завданням всього суспільства та держави є створення таких умов, за яких дитина-сирота буде в родині, оточена теплом, любов’ю та увагою названих батьків. З цієї нагоди сьогодні голова облдержадміністрації Борис Клімчук та його заступник Олександр Курилюк зустрілися з батьками-вихователями та прийомними батьками з нагоди Дня усиновлення. На Волині проживає 69 таких родин. "Діти - це радість, діти - це те, заради чого ми живемо. Я дякую за турботу про наших дітей і з повагою вклоняюся вам" - такими словами звернувся голова облдержадміністрації до волинських родин. "Ви - особливі люди. Ви відкрили свої душі і серця для цих маленьких дітей. Ви - люди, які зробили свідомий вибір. І найкращою подякою для вас буде повага дитини, її самодостатність та впевненість у житті. Тож нехай вам вистачить сил вивести своїх діток у великий світ", - наголосив він. Під час зустрічі мама Наталія Бурковська з Володимира-Волинського, яка виховує 12 діток подякувала голові облдержадміністрації за підтримку та допомогу з боку держави. Ще одна мама семи дітей з Нововолинська звернулася до голови облдержадміністрації з проханнями посприяти в усиновленні 12-річного хлопчика, який виховується у Люблинецькій школі-інтернаті для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Він є рідним братом дівчинки, котра вже є членом її сім’ї. Борис Клімчук запевнив жінку, що після проведення об’єктивного аналізу цієї ситуації, питання буде вирішено. Вітаючи, голова облдержадміністрації особливо підкреслив, що й надалі, в міру можливостей, влада буде підтримувати родини, які взяли на виховання дітей. "Для українця дитина завжди була найвищою цінністю, адже сім’я - це те базове, без чого не може існувати держава. Нехай допомагає вам Бог та благословляє ваші родини" - побажав Борис Клімчук. Усі 69 волинських родин отримали грошові премії від обласного благодійного фонду "Рідна Волинь" та десять - відзнаки голови облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "У кожної дитини має бути родина"